Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę szybko urosnąć w wieku 14 lat?


Gość meduzka97

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci ze spokojnie tyle bedziesz mial bo o ile sie nir myle rosnie sie do 21 roku zycia tylko musisz przestac sie denerwowac jak ci docinaja a w koncu im sie znudzi i przestana mowie ci z mojego doswiadczenia mam15 lat i 167 wzrostu cojest w mojej szkole malo i niektorzy pierwszoklasisci mnie przerastaja

Odnośnik do komentarza
Gość KtośWysokiBardzo

Cześć witam.
Mam ponad 170 centymetrów wzrostu i niesamowicie ci zazdroszczę. Jestem dziewczyna i wolalabym btc nizsza.I TO DUZO.Bedac wysoka trudniej znalezc wyższego chlopaka, a milosci sie nie wybiera....ciesz sie z tego, bo kiedys bedziesz wyzsza i tez możesz miec taki problem....

Odnośnik do komentarza
Gość PlayMurai

Ja mam 14 lat i idę w tym roku do 8 klasy bo juž po reformie. Ja mam 156,5 wzrostu a koledzy mają 1,60-nawet do 1,95. Niektórzy się śmieją a niektórzy nie. Z początku trochę się smuciłem , ale olałem to. Wczoraj urosłem ok. 2 cm i już wiem że to dopiero początek. Bo chłopcy rosną chyba nawet do 22 roku życia. Mój tata też tak miał, ale powiedział mi coś o czym rzadko się mówi. Później dorastam od innych, ale w przyszłości mając 40 nie będę wyglądać na 50 albo gorzej tylko nawet na 30. Mój tata ma 46 lat i ludzie dają mu 30 lat. Wiem że nie będe ogromny, bo mój tata ma 172 mama 160, chyba że mam coś po dziadku który ma 180 to trochę będę wyższy. Ja chcę mieć max 185, co za dużo to nie zdrowo. I jak wysocy was wyzywają i się z was śmieją to pamiętajcie: "Wysoki jak brzoza, głupi jak koza".

Odnośnik do komentarza

Cześć mam 11 lat i 134cm. Moje koleżanki też mają 11 lat a mają 168i 170. Źle się z tym czuje ale wiem że to jest po genach mojej mamy moja mama ma 33 lata i 165cm a mój tata 39 lat a 177 cm.
Mama zawsze mi powtarza że ja w btzuchu stałam w kolejce po rozum a nie po wzrost.

Odnośnik do komentarza
Gość Nie powinnaś zazdrościć
W dniu 20.01.2019 o 14:49, Gość Animowe napisał:

Cześć mam 11 lat i 134cm. Moje koleżanki też mają 11 lat a mają 168i 170. Źle się z tym czuje ale wiem że to jest po genach mojej mamy moja mama ma 33 lata i 165cm a mój tata 39 lat a 177 cm.
Mama zawsze mi powtarza że ja w btzuchu stałam w kolejce po rozum a nie po wzrost.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość xd

A ja mam 164 cm. Moi rodzice mama 162 cm a tata 185 cm i siostra 172 cm. Urosłam w 1,5 roku koło 17 cm to dużo jak na dziewczynę. A i mam 14 lat. Czy urosnę jeszcze? Mam bóle pod wieczór i w nocy, bolą mnie nogi ręce i miałam tak jak miałam skoki wzrostowe. Dodam ze moja siostra bardzo dużo urosła po miesiączce tak z 9 cm. A ja dostałam z 2 miechy temu i urosłam z 1,5 cm, nie wiem ile dokładnie ale widać ze jestem wyższa. Proszę o odpowiedz czy mam szanse dobić do 174 cm, bo chcem zostać modelkom.

Odnośnik do komentarza
Gość stachu7172272

mam prawie 14 lat i mam 180 cm wzrostu a nadal czuje się niski i chciał bym mieć z 190 cm wzrostu i stwierdzam ze wystarczy dużo spać oraz jeść wyroby bogate w białko oraz inne rzeczy polecam też sprawność fizyczną np bieganie rower koszykówka i wiele wiele innych co kto lubi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...