Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę szybko urosnąć w wieku 14 lat?


Gość meduzka97

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hndkddddds

jestem chłopakiem mam 14 lat i mam 150cm :( muj tata ma 171cm a mama 152cm a brat ma 175 cm czy mam szanse urosnoć hociarz do 174 bardzo mi natym zalezy jestem najniszy w klasie;( wszystkie dziewczyny soł o demnie wyższe majoł po 163 do 175

Odnośnik do komentarza
Gość hndkddddds

jestem chłopakiem mam 14 lat i mam 150cm :( muj tata ma 171cm a mama 152cm a brat ma 175 cm czy mam szanse urosnoć hociarz do 174 bardzo mi natym zalezy jestem najniszy w klasie;( wszystkie dziewczyny soł o demnie wyższe majoł od 163 do 175

Odnośnik do komentarza
Gość niewiemm12345

Kurde mam 147 cm wzr a mam prawie 13 lat raz nie zdalem jestem w 5 kl a powinienem byc w 6 a jestem tera prawie najnizszy z klasy moi rodzice byli niscy tata ma nie cale 160 a mama cos kolo 163 urosne jak tak to ile tak okolo
???? Czuje sie strasznie nic wstydze sie zagadac do dziewczyny omg

Odnośnik do komentarza

Ja mam 13 lat i tylko 148 cm wzrostu. Wszyscy w klasie mi czasami dogadują , ale to omijam. Czasami mi jest smutno , że jestem taki niski , bo najniższa osoba w mojej klasie ma 150 cm wzrostu ;/ Zna ktoś z was może jakieś ćwiczenia na wzrost , bo słyszałem , że prawdopodobnie rozciąganie i picie mleka pomaga ?

Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

nie chcę Cię martwić ale rozciąganie tutaj niewiele pomoże. PIcie mleka prędzej choć na jakiś super efekt bym nie liczyła. Wszystko zalęzy od tego jakiego wzrostu są Twoi rodzice, dziadkowie bo wzrost jest uwarunkowany genetycznie. Jeśli są wysocy to i Ty taki będziesz

Odnośnik do komentarza
Gość shujdgf

Ja miałam 13 lat i 140 cm wzrostu i miałam niedowagę,gdy zaczęłam jeść
więcej to urosłam 3,5 cm wtedy miałam normę. Chciałam bym jeszcze urosnąć bo przy koleżankach i kolegach czuje się jak bachor z 1 klasy podstawówki MASAKRA ale trudno wieże ze jeszcze urosnę gdy:
będę jeść więcej,pić mleko(ogólnie to chodzi o nabiał) Możesz pić tran czy coś :) myślę że pomogłam

Odnośnik do komentarza

witam mam 10 a wzrostu 1 metr 33 cm ! czy mam szanse jeszcze urosnąć :( ??? moi rodzice mają: tata 1 metr 76 cm mama 1 metr 61 cm a brat ma 4 lata i 1 metr 1 cm czy mam szansę urosnąć !!!????? / czuje się z tym źle :( ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...