Skocz do zawartości
Forum

utycie po wypadku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W styczniu 2016 wyladowalem w szpitalu. Powodem byl wypadek samochodowy. Przy 30km/h kolo wpadlo w dziurę w jezdni,ktora byla pokryta lodem i breja poslizgowa. To spowodowalo obrócenie auta i uderzenie drzwiami kierowcy(moimi) w duże drzewo. Na skutek gwałtownego zatrzymania uderzylem mimo zapiętych pasow glowa w zagiecie (laczenie drzwi z dachem). Ponad miesiąc bylem na oiomie nieprzytomny ze złamaniem otwartym czaszki. 2 tyg spalem na skutek uderzenia, 2 zostalem farmakologicznie uspiony,a ponad tydzień zajęło wybudzanie mnie. Bralem różne leki...dekapine chrono,memotropil,mozarin i jeszcze oslonowe i antydepresyjne jakies...po wybudzeniu mialem niedowlad polowiczny lewej strony (ostateczne rozpoznanie wg.icd-10: To T-90- następstwa urazów Glowy. Inne rozpoznania: G40-padaczka G81-porażenie polowiczne). To tak...z końcem sierpnia przestaje brać depakine chrono i kończę rehabilitacje amulatoryjna. Bede ćwiczyć w domu. Dodam,ze codziennie jeżdżę ponad 6km na rowerze (na rehabilitacje i wracam). Mam 186 cm i waze 96kg :( nie jem tlusto i nie jem kolacji. Chce zjechać z waga do 84-86kg i odsłonić kostkę na brzuchu....ćwiczę od marca i nie mam zamiaru konczyc. Wczesniej uprawialem kickbox...teraz chce tylko dobrze wyglądać i w miare normalnie sie ruszać....czy ktos moze napisać co i jak robic i czy musze zastosować jakas specjalna dietę? Proszę o pomoc bo nie chce dluzej wyglądać jak mis...to ze zapadlem w sen zimowy o niczym tak naprawde nie świadczy ;) dziękuję za przeczytanie i liczę na jakas fachowa odpowiedz. Klaniam sie (to moge bez problemu) ;) i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...