Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie mogę schudnąć?


Gość ivonka23

Rekomendowane odpowiedzi

mam 19 lat i przy wzroście 162 ważę 64 kg... nigdy nie ważyłam więcej ;( stosuję dietę, jem dużo owoców, warzyw i nabiału. prowadzę też bardzo aktywny tryb życia, bardzo dużo ćwiczę, ok 2h 5x w tyg. moim największym problemem jest to, że raz na jakiś czas ( srednio 3x w miesiacy) zdarza mi się podjeść coś kalorycznego. zwykle ciasto lub czekoladę. nie mogę schudnąć, chociaż ćwiczę i przez to moja silna wola leży ( bo nie widzę efektów) co mogę zrobić? czy jest jakiś sposób na przyśpieszenie przemiany materii i tym samym procesu chudnięcia. coś co pomaga przy jednoczesnej aktywności fizycznej? chciałabym schudnąć na zawsze...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że owoce i te czekoladowe słodkości mogą utrudniać sprawę. W odchudzaniu lepsze są warzywa, poniewaz owoce przez swój skład i cukry tak naprawde nie wspomagają odchudzania. Lepiej jedz więcej warzyw a zamiast słodyczy jedz orzechy.

Odnośnik do komentarza

Zjedzenie raz na jakiś czas słodyczy czy ciasta nie powoduje nic złego. Jesteś aktywna więc spalasz duże ilości kalorii. Nic się nie stanie gdy tak jak napisałaś 3 razy w miesiącu zjesz ciasto czy czekoladę.
Niestety aby schudnąć raz na zawsze musisz zmienić swoje nawyki żywieniowe i przejść na dobrze zbilansowaną dietę. Twoja obecna waga jest dokładnie w górnej granicy normy. Aby schudnąć powinnaś jeść 4-5 małych posiłków. Ostatni jedz na 3 godziny przed snem. Pij dużo wody.
Co do przyspieszania materii to oczywiście istnieją takie suplementy diety,które ja przyspieszają. W aptece spotkasz się z bogatą ich ofertą. Najlepiej by było gdybyś udała się do dietetyka w celu ułożenia indywidualnej diety oraz dobrania odpowiedniego suplementu. Możesz też udać się na trening do siłowni i wykupić kilka takich treningów z trenerem. Trener pokarze Ci jak ćwiczyć aby zwiększyć efektywność ćwiczeń. Pokarzę Ci gdzie ewentualnie popełniasz błędy lub co możesz robić lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Beataaxxxx

może odstaw nabiał? często to on blokuje proces odchudzania, ja miałam podobny problem i gdy ograniczyłam go do minimum i wprowadziłam fitt spray pro efekty pojawiły się od razu dziś po miesiącu -5 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...