Skocz do zawartości
Forum

Jaka jest najlepsza dieta dla osoby uczącej się?


Gość margola1408

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margola1408

Mam 17 lat, 162 cm wzrostu i ważę 75 kg. Chciałabym schudnąć, lecz bardzo ciężko jest mi utrzymać dietę.... Mam dużą skłonność do słodyczy, którą chcę zwalczyć, ale wtedy zajadam sie dużą ilości przekąsek. Trudno mi jest też utrzymać odpowiednią dietę, gdyż wstaję o 6 rano i wracam ze szkoły około 15,30, a następnie musze się uczyc, więc nie mam czasu na żaden ruch... Moje posiłki: przed wyjściem z domu jem 2 kanapki, w szkole 2 śniadanie, i po szkole obiad. staram się nie jesć kolacji, lecz zajdam się w międzyczasie. Co zrobić?? Bardzo terudno mi jest zastosowac jakąkolwiek dietę, gdyż większość wymaga większego nakładu pieniędzy lub trzeba mieć czas na ich przygotowanie, a ja go nie mam. Co można na to poradzić??

Odnośnik do komentarza

Odradzam Ci stosowania jakiejkolwiek diety. Jesteś na to zbyt młoda. Postaraj się skupić przede wszystkim na zwiększeniu Twojej aktywności fizycznej. Domyślam się, że po szkole jesteś już bardzo zmęczona i nie masz sił na jakiś ruch, ale jest to konieczność. Dzięki regularnej aktywności fizycznej łatwiej będzie Ci poskromić swój apetyt. Możesz zapisać się na tańce, basen lub ćwiczyć w domu, biegać. Zamiast sięgać po słodycze, pij wodę mineralną, jedz suszone owoce, marchewkę lub pomidory.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...