Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego chudnę?


Gość użytkownik123

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM mam 29 lat urodziłam 3 dzieci ale nie w tym problem.Problem,em moim jest mioja zbyt niska waga 42 kg przy wzroscie 166.Nawet 4 miesiace temu rzuciłam [palenie i nic nadal nie przytylam.Badanie mam w normie bo robie regularnie z tego powodu.Bardzo chce przytyc i nie wiem jak to zrobic.POmózcie mi przytyc

Odnośnik do komentarza
Gość użytkownik123

Witam, mam 30lat, przy wzroście 161 ważę 42 kilo, chciałabym inaczej niż kiedyś 6lat temu, przytyć. Z objawów somatycznych utraty wagi jakie przeczytałam na stronie abc anoreksji obecnie towarzyszą mi prawie wszystkie prócz braku miesiączki. Warto dodać że jestem szcześliwą mamą 3latki. W głowie nie mam myśli o odchudzniu się, a także widzę moją chudość w lustrze, brakuje mi ciałka i bardzo chciałabym je mieć. Dlaczego zatem nie jem i nie tyję,,,,bo wiecznie nie mam czasu na jedzenie, bo non stop się ruszam przy dziecku, brakuje mi apetytu, gdy coś mi smakuje wówczas niewiele mogę zmieścić do żołądka który szybko jest napełniony. Proszę o poradę,,.

Odnośnik do komentarza

Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, dlaczego chudniesz. Musisz teraz spróbować wypracować swoje sposoby na przytycie. Na przykład wyznacz sobie pory na jedzenie (około 5) i kiedy przyjdzie ich czas idź do kuchni, by zjeść pożywny posiłek. Jeśli nadal czujesz się zbyt pełna, zmniejsz ilość jedzenia, lecz zwiększ częstość posiłków. Musisz być stanowcza i pilnować siebie. Z czasem zauważysz, że Twój wygląd zmienia się na korzyść i że masz więcej sił. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Musisz jeść większą ilość kalorii, jednak nie powinno oznaczać to spożywanie dużej ilości jedzenia, które jest niezdrowe. Jedz więcej owoców i orzechów między posiłkami (są one zdrowe i kaloryczne). Do potraw możesz dodać odrobionę oliwy z oliwek. Jedz minimum 5 posiłków. Staraj się, by były one smaczne i urozmaicone. Poza tym słyszałam, ze tran pobudza apetyt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...