Skocz do zawartości
Forum

Jak najszybciej schudnąć?


Gość arka09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 15 lat i waże 47 kg mój wzrost to 164 cm. Moim celem jest, żeby schudnąć i ważyć max. 40 kg. Bardzo często uprawiam sport: jazda konna, balet, jogging itp. Przerażają mnie moje nogi, a bardziej uda oraz ręce i brzuch. Gdy patrzę na siebie widze bardzo grubą osobę i chcę to zmienić, ograniczam moje jedzenie prawie do zera, ale to i tak nic nie daje ! Jem jeden posiłek dziennie ewentualnie zjem jeszcze marchewkę lub jabłko. Mogę nawet nie jeść cały tydzień i tak nic nie chudnę.

Odnośnik do komentarza

Masz anoreksję. Masz niedowagę. Nic nie jesz. Mimo to ciągle uważasz, że jesteś gruba. Oznacza to, że problem tkwi w psychice. jeśli nie chcesz umrzeć musisz natychmiast podjąć leczenie u psychiatry. Porozmawiaj z rodzicami.

Odnośnik do komentarza

Twój opis i podana waga świadczą o poważnych zaburzeniach odżywiania i postrzegania własnej sylwetki. Musisz porozmawiać z rodzicami i opowiedzieć o swoich problemach oraz poprosić aby zaprowadzili Cię do psychologa. Twoja obecna waga jest stanowczo zbyt niska, powinnaś przytyć aby uchronić się przed poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi wynikającymi ze zbyt niskiej wagi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...