Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę schudnąć 8 kg w miesiąc?


Gość Majkagd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i ważę ok.60 kg, jestem dość niską osobą . Nie podoba mi się zbyt moja waga ... Chciałabym się czuć szczuplejsza, chce zrobić to dla siebie, dla zdrowia. Już nie raz poddawałam się różnym dietą ale nigdy nie potrafiłam dotrwać do końca. Nie chce podejmować głodówki bo to do niczego nie prowadzi.. po prostu chciałabym się ograniczyć i schudnąć 8 kg w miesiąc.. Wiem że trzeba również dużo ćwiczyć to akurat nie bedzie sprawiało mi dużo kłopotów. Proszę o jak najszybszą odpowiedź . ;)

Odnośnik do komentarza

Nie podałaś wzrostu, określenie dość niska jest mało konkretne a przy tym subiektywne. Jeżeli chcesz schudnąć to zacznij ćwiczyć. Im większa aktywność fizyczna tym łatwiej zgubisz zbędne kilogramy. Nie są Ci potrzebne żadne drastyczne diety, lepiej zacznij się odżywiać zdrowo i dołącz do tego ćwiczenia. Unikaj tylko fast foodów, słodyczy, ciast i tłustych potraw.
Ćwiczenia możesz wykonywać nawet w domu, przy oglądaniu telewizji. nie musisz specjalnie biegać na siłownię. Oto kilka takich ćwiczeń:
- nożyce - połóż się na plecach, ręce wzdłuż tułowia. Unieś nogi na wysokość 15 cm i wykonuj nożyce pionowe lub poziome. Policz do 10 i opuść nogi. Zrób 5- 10 razy
- połóż się w tej samej pozycji co przedtem. Ugnij nogi w kolanach, napij pośladki i unieś biodra do góry. Policz do 10 i opuść. Powtórz 10 razy
- Wstajemy. Stań w lekkim rozkroku i wykonaj półprzysiad. Policz do 10 i powróć do poprzedniej pozycji. Powtórz 10 razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...