Skocz do zawartości
Forum

Jak mogłabym schudnąć 10 kilogramów w 2 miesiące?


Gość DirtyDollx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DirtyDollx

Witam.:) Mam 16 lat, ważę 60 kilo przy wzroście 165cm, co mnie trochę przeraża. Chciałabym schudnąć 10 kilo w jakiś miesiąc lub 2, ponieważ jakoś 10 czerwca (czyli za 2 miesiące.!!) jadę nad morze, a tam wiadomo, bikini i te sprawy... Nie chcę się wstydzić pójść na plażę w krótkich spodenkach i stroju kąpielowym. Zaraz po powrocie (czyli 18 czerwca.!) mam bal gimnazjalny, na który chciałabym założyć krótką sukienkę, ale nie mogę z powodu grubych ud, łydek i brzucha.:( bardzo zależy mi na schudnięciu tych 10 kilogramów, bo nie chcę przy moich koleżankach wyglądać jak tłusta .;/ nie jestem na nic chora, nie mam problemów zdrowotnych. Bardzo proszę o pomoc.!

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Masz prawidłową wagę i naprawdę głupio gadasz o jakiejś nadwadze. pewnie po prostu masz sflaczałe ciało, bo nie ćwiczysz. zacznij ćwiczyć regularnie a zobaczysz, że przy takiej samej wadze będziesz lepiej wyglądać.

Odnośnik do komentarza

Generalnie musisz zastosować zmianę nawyków wyżywieniowych, i zacząć uprawiać sport. Najlepszy by było jakbyś zaczęła wieczorkiem zaczęła biegać lub chodzi na fitness. Jeśli chodzi o rodzaj fitnessu, to na pewno nie chodzi mi o pilates. I ważne, żebyś wykonywała wszystkie ćwiczenia w pełnym zaangażowaniu, wtedy na pewno będziesz miała szybkie, pozytywne efekty.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga mieści się w granicach normy choć jest w górnych zakresach. Jeśli chcesz wymodelować sylwetkę polecam Ci następujące ćwiczenia:
1. Na zgrabne uda:
W lekkim przysiadzie opieramy się plecami o ścianę, kolana zgięte pod kątem 90 stopni. Odrywamy pięty od podłogi utrzymując taką pozycję przez 7-10 sekund. powtarzamy ćwiczenie 6-7 razy.
2. Na brzuch:
Kładziemy się na plecach. Ręce wzdłuż tułowia. Nogi zgięte w kolanach i biodrach pod kątem 90 stopni. Unosimy powoli biodra w górę, wytrzymujemy w tej pozycji 4-5 sekund. wolno opadamy na podłogę. Powtarzamy ćwiczenie 10 - 12 razy.
3. Na mięśnie ramion, klatki piersiowej:
Klękamy, ramiona wyprostowane, oparte o podłogę, dłonie palcami skierowane do wewnątrz, stopy skrzyżowane. Zginamy wolno ramiona w łokciach pozostając w takie pozycji przez 2-3 sekund. wolno wracamy do pierwotnej pozycji. Powtarzamy ćwiczenie 10 - 12 razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...