Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Magda, mam 25 lat i 2 dzieci. Mam 172cm wzrostu i ważę ok 83 kg. Chciałabym zasięgnąć porady na temat odchudzania ponieważ zaczęły się już problemy zdrowotne związane z moim "brzuszkiem". Poza tym myślę, że moja otyłość ma trochę związek z niedoczynnością tarczycy. Chciałabym schudnąć i zgubić tą oponkę ale prawdę mówiąc nie wiem jak się za to zabrać. Moje żywienie jest o różnych porach ponieważ nie zawsze znajduję czas żeby nawet śniadanie zjeść. Kolacja wygląda zazwyczaj tak ze zjadam ją po ułożeniu dzieci spać (0k.20) wiem że to późno ale tylko wtedy mam choć chwilę czasu. Słodyczy praktycznie nie jem, codziennie piję ok 2 kawy zdarza się też 3. Niestety uwielbiam gazowane napoje... Poproszę o poradę

Odnośnik do komentarza

Posiłek o 20 wcale nie jest czymś negatywnym;) To mit, że nie należy jeść po godzinie 18. Warto zwrócić uwagę na detale np. nie jeść owoców po 13/14, pić na czczo wodę z cytryną, unikać smażonego i nie słodzić napojów (!). Małe nawyki,, które poprawią samopoczucie i pozwolą spalić oponkę.
Dodatkowo polecam poczytać o zielonej kawie;)

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłam branie Foreverslimu ponad rok temu.Schudłam 10 kg ale pierwsze dwa tygodnie koszmar nie schudłam nic.Nie zmieniając wiele w swojej diecie po dwóch tygodniach waga zaczęła spadać.Nie schudłam tyle ile chciałam kolejne 5 kg odchudzałam się stosując samą dietę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...