Skocz do zawartości
Forum

Tanie odchudzanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 22 lata i jestem mamą cudownej 17msc dziewczynki. Od zawsze miałam problemy z wagą, podejrzewam, że to przez nieprawidłowe żywienie mnie w dzieciństwie. W 2012 roku z dnia na dzień postanowiłam zmienić swoje życie i zaczęłam dietę z wagą 96kg przy wzroście 168cm, niestety wybrałam nieodpowiednią dietę, w ciągu 5 miesięcy schudłam do wagi 76kg. Wagę tą udało mi się utrzymać przez rok, do czasu kiedy zaszłam w ciążę. Przytyłam wtedy do 126kg. Dramat. Po ciąży schudłam do 113 i od tamtej pory waga stoi w miejscu. Bardzo chciałabym w końcu schudnąć, moją wagą docelową jest 75kg, chciałaby zrobić to zarówno dla siebie jak i mojego męża i oczywiście córeczki. Tu pojawia się problem, ponieważ nie stać mnie na jakieś drogie diety, ani na wizyty u dietetyka. Chciałabym schudnąć ale jednocześnie żeby moje dietetyczne potrawy mogła zjadać cała moja rodzina, ponieważ na gotowanie dwóch obiadów mnie po prostu nie stać. Znam wszystkie zasady zdrowego żywienia wiem co powinnam jeść wiem czego nie, tylko jak to zrobić przy małym funduszu? Będę wdzięczna za każdą radę dotyczącą efektownych ćwiczeń które mogłaby wykonywać w domu, ale i też w sprawie diety. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dominika94 przy takiej wadze ruch jest ważny, ale też nie możesz wykonywać jakichkolwiek ćwiczeń, gdyż masa Twojego ciała może zaszkodzić stawom, a w tak młodym wieku powinnaś uważać. A próbowałaś stosować jakieś suplementy wspomagające na poczatek? Mi kolega z siłowni polecił serie z 5fit, 5fit energy + l-karnityna przyspiesza spalanie tłuszczu, mi pomoglo, ale miałąm ustaloną też dietę i ćwiczenia. Powinnaś skorzystać, zajrzyj sobie na strone, ja tu zamawiałam: http://5fit.pl/suplementy/, a oprócz tego konsultacje z lekarzem są konieczne, powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...