Skocz do zawartości
Forum

15-20 kg mniej ktos pomoże ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś w fazie rozwoju, dlatego drastycznie diety nie są wskazane. Bądź bardziej aktywna, zamiast siedzieć przed telewizorem idź na spacer, albo na rower - wybierz aktywność, która będzie sprawiała Ci przyjemność i wykonuj ją regularnie.

Ogranicz spożycie słodyczy, słonych przekąsek oraz fast food, a zwiększ ilość spożywanych warzyw. Będziesz syta na dłużej, a to spowoduje, że przyjmiesz mniej kalorii :)

Odnośnik do komentarza

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów :) po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa :) bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Honoratą - 578554347 , powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...