Forum Żywienie i fitness

15-20 kg mniej ktos pomoże ?

widzowianeczka

widzowianeczka

Witam
mam pytanie co mogę zrobić (jakie ćwiczenia, diety, zasady) żebym schudła mam 13 lat mam 175 cm wzrostu i waze ok 78 kg- w górę uwielbiam jeździć na rolkach i kocham chodzić w szybkim tempie. Chciała bym najbradziej schudnąć z rąk ud brzucha a najbradziej z twarzy. No i też przydała by się ładna pupa :)

172838 widzowianeczka Kobieta, 16 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~dek133

~dek133

Odstaw słodycze i pół godziny dziennie szybkiego marszu a tak w ogóle twoja nadwaga nie jest duża.

ewelina.dietetyk

ewelina.dietetyk

Jesteś w fazie rozwoju, dlatego drastycznie diety nie są wskazane. Bądź bardziej aktywna, zamiast siedzieć przed telewizorem idź na spacer, albo na rower - wybierz aktywność, która będzie sprawiała Ci przyjemność i wykonuj ją regularnie.

Ogranicz spożycie słodyczy, słonych przekąsek oraz fast food, a zwiększ ilość spożywanych warzyw. Będziesz syta na dłużej, a to spowoduje, że przyjmiesz mniej kalorii :)

215020 ewelina-dietetyk Kobieta, 25 lat, Warszawa
~globellna

~globellna

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów :) po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa :) bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Honoratą - 578554347 , powodzenia.

fikus22

fikus22

Nie no ludzie, ja myślę, że po 3 latach to ona już coś zrobiła :)

255791 fikus22 Kobieta, 25 lat, Michalinów
fitness_baba

fitness_baba

He, zdrowo się odżywiaj, pij dużo wody niegazowanej, unikaj słodyczy i ćwicz. Ćwiczyć możesz w domu na takich urządzeniach, jak platforma wibracyjna, wałki/rollery fitness, rowerek treningowy itp. Sprzęty te i nie tylko te kupisz w sklepie internetowym, https://www.hop-sport.pl/.

197378 fitness-baba Kobieta, 42 lata, Sieradz