Skocz do zawartości
Forum

Zgubić trochę kilo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem jestem mamą 2,5 letniej córeczki. Po ciązy szybko doszłam do formy i dawnej wagi. Lecz teraz mam problem chciała bym zgubić parę kg i troche cialka bardziej brzuch i boczki:) Mam około 160cm i waże 60kg Moim słabym punktem jest niestety podjadanie słodyczy a zwłaszcza o późnych porach staram się ograniczać .... Źle się czuje z moim ciałem proszę pomóżcie z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziekuję za pani odpowiedź . Od dziś wprowadziłam sobie stałe godziny jedzenia 5 posiłków dziennie ale nie wiem co tak konkretnie bym musiała jeść np. sałatka owocowa (banan,kiwi,jabłko) to dobry pomysł na II śniadanie ? na podwieczorek jogurt na. fantazja .... a na sniadanie płatki z jogurtem naturalnym , słodycze staram sie odrzucić dzis zjadłam tylko 2 ciasteczka hehe.... i do tego znalazłam ćwiczenia na brzuch i boczki oprócz ćwiczeń 2 razy dziennie brzuszki . biegać ani jazda rowerem na razie odpada nie mam skim córeczki zostawić . mam nadzieje ze wytrwam

Odnośnik do komentarza

A no własnie a słodycze nalezy całkowicie odrzucic bo tak to nic nie wyjdzie. Rozumiem że nie moze pani wyjsc z domu ale jest mnostwo roznych cwiczen ktore śmialo mozna w domu wykonywac.
Jesli mysli pani o zdrowym,szybkim i przede wszystkim skutecznym odchudzeniu i zrzuceniu zbednych kg to prosze pomyslec nad dietetykiem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Znalazłam super ćwiczenia na Internecie dają wycisk . Wczoraj ani jednego ciastka ani nic słodkiego nie zjadłam ;) Mam sobie ustalone godziny jedzenia od 2 dni daje radę ćwiczę wieczorem około 20min i 2 razy dziennie brzuszki . Tylko nie wiem konkretnie co mam jeść takiego specjalnego ? Pomożecie podsuncie jakiś jadłospis na 5 posiłków ;) z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...