Skocz do zawartości
Forum

Czy osiągnę wagę 60 kg w 3 miesiące?


Gość secousse

Rekomendowane odpowiedzi

Gość secousse

Chcę schudnąć. Przy wzroście 172 cm ważę 72.5 kg. Mając 16 lat od dzisiaj stosuję dietę 1000 kcal. Zobowiązałam się chodzić na basen 3 razy w tygodniu na 45 minut. I dodatkowo jeżeli pogoda na to pozwoli będę jeździć rowerem do szkoły (5 km w jedną stronę). Czy możliwe jest, żeby w czerwcu moja waga wskazywała 60 kg?

Odnośnik do komentarza

Dieta 1000kcal w Twoim przypadku jest nie wskazana. Jest ona dietą restrykcyjną, która w młodym organizmie może przynieść więcej strat niż pożytku. Taka dieta może doprowadzić do powstanie niedoborów, które mogą doprowadzić do wielu chorób jak np anemii lub zwiększonej łamliwości kości.Twoja obecna waga nie jest wcale taka duża, do prawidłowej wagi powinnaś schudnąć około 3-5 kilogramów. Jesteś osobą wysoką to też i Twoja waga będzie większa. Jeśli chcesz się odchudzić to zwiększ swoją aktywność fizyczną. Basen i jazda na rowerze są bardzo dobrym rozwiązaniem. Wpływają one na cały organizm modelując przy tym wszystkie partie mięśni. Dodatkowo ogranicz spożywanie słodycze i fast foodów oraz picie napojów gazowanych. Jedz dużo warzyw, ponieważ są mniej kaloryczne niż owoce. Owoce możesz jeść 2-3 razy dziennie. Unikaj jedzenia tłustych potraw oraz słodzenia herbaty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...