Skocz do zawartości
Forum

Problem z zaparciami


Gość kacia56

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad roku temu zauważyłam u siebie problemy z wypróżnianiem..(przyczyna-stres) Częste wzdęcia i kłopoty z oddawaniem kału nie dawały mi spokoju.. Zaczęłam tyć i zauważyłam, że w moim kale znajduje się krew.. Pewnego dnia przeczytałam o leku na zaparcia i zaczęłam go pic.. Na początku piłam ok 5 saszetek tygodniowo potem dawka zwiększyła się do 12 saszetek dziennie!:( Dziś bez niego o wizycie w toalecie nie ma mowy. Jeżeli przez miesiąc nie wypije go to przez miesiąc się nie wypróżnię.. Wypadają mi włosy i czuje się bardzo słaba..Nie potrafię się na niczym skupić i mam kłopoty z pamięcią. Nie mogę też schudnąc na żadnej diecie. Czuje się fatalnie.. Nie mam ochoty na spotkania z przyjaciółmi i na jakie kolwiek wyjście z domu. Nie mogę na siebie patrzeć. Wręcz nienawidzę siebie! Co zrobić żeby znów normalnie funkcjonować? Od miesiąca staram się pic go dwa razy w tygodniu, oprócz tego codziennie połykam błonnik w tabletkach ale czuje, że to nic nie pomaga.. Bardzo proszę o radę!

Odnośnik do komentarza

W Twoim przypadku konieczna będzie wizyta u lekarza, w celu zdiagnozowania Twojej choroby. Proponuję również abyś skonsultowała się z gastrologiem i dietetykiem. Takie skoncentrowane i całokształtne podejście do problemu powinno pomóc w znalezieniu przyczyny. A na razie proponuję odstawić ten lek na zaparcia i spróbować poradzić sobie bez niego. Jeżeli tak jak powiedziałaś problemy z zaparciami wzięły się ze stresu, może wizyta u psychologa będzie pomocna w walce z problemem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...