Skocz do zawartości
Forum

Jak spaść z wagi w krótkim czasie?


Gość cuuukiereczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cuuukiereczek

A więc tak .. Mam 16 lat , 172/3 cm wzrostu .. ważę 73/74 kg .. zależy od dnia w sumie .. no a chciałabym zjechać tak z 10 kg .. od poniedziałku wzięłam się za siebie , zero słodyczy , fast foodów i takich .. zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie .. po 2 godz. spędzam na boisku grając w kosza , czy siatkówkę , zawsze tak było .. ale jakoś nigdy nie przywiązywałam uwagi do tego , żeby ograniczyć słodkie i fast foody , zawsze jadłam to na co miałam ochotę.. i nie przejmowałam się tym tak , bo nigdy nikt mi nie powiedział , że jestem za gruba .. rok temu w wakacje ważyłam 62 kg , także przez zimę przytyłam baaaaaardzo dużo, bo az 12 kg .każdemu co mówię , że muszę schudnąć to nie jest tego zdania co ja .. ale mi tak źle .. nadchodzi wiosna , lato , jak to się pokazać na plaży z taką oponką na brzuchu ? ehh , szkoda gadać.. zrobię po prostu wszystko , żeby schudnąć , ale nie mam zamiaru faszerować się tabletkami , czy jakimiś tam pierdołami ;/ proszę o pomoc , doradzenie czegokolwiek . czekam z niecierpliwością:) pozdrawiam , K.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz chudnąć to musisz zrezygnować ze słodyczy, fast foodów, chipsów, ciast i napoi gazowanych. Unikaj jedzenia potraw smażonych w głębokim tłuszczu oraz takich do przyrządzenia, których użyto dużo tłuszczu. Zdrowsze będzie spożywanie potraw gotowanych, duszonych i pieczonych w folii. Jedz dużo warzyw, owoce 3 razy dziennie, ponieważ posiadają więcej cukru niż warzywa. Unikaj białego pieczywa, lepsze będzie ciemne, ponieważ zawiera dużo błonnik dzięki któremu będziesz czuć się dłużej syta. Pij czerwoną lub zielona herbatę oraz wodę mineralną. Nie słodź ani kawy ani herbaty.
Dodatkowo musisz być aktywna fizycznie, nie bez powodu mówi się, że ruch to zdrowie. Bardzo dobrze, że dużo czasu poświęcasz na sport i przebywanie na świeżym powietrzu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...