Forum Żywienie i fitness

Sposoby na... zakwasy

~Danuta718

~Danuta718

Czyli najlepiej jak się przed nimi uchronić. Dużo chodzę w ciągu tygodnia i często mi się robią. Niestety ćwiczenia nie zdają bardzo egzaminu więc zrezygnowałam. Poza tym po całodziennym chodzeniu mam wrażenie że nogi mam z ołowiu... Magnez w normie więc pod tym kierunkiem nie muszę się badać. Ogólnie morfologia też w porządku, poza jednym drobnym podwyższeniem więc badań chyba nie muszę robić. Jak ktoś zna sprawdzone sposoby to bardzo proszę o sugestie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wiciokrzew

~Wiciokrzew

Na zakwasy mi pomaga ciepła kąpiel i masaż. Na ociężałe nogi, po całym dniu pomaga trzymanie ich w górze. A przy prysznicu naprzemiennie obmywanie ich ciepłą i zimną wodą.

~Danuta718

~Danuta718

Dziękuję za podpowiedź :). Jednak te wszystkie ,,podstawowe" metody dawno już wypróbowałam i niestety nawet jak działa to na krótką metę. Od naprzemiennych kąpieli to właściwie zaczęłam, później przyszła kolej już nawet nie ciepłe a wręcz gorące kąpiele (nie przesadzam, temp. wody w trakcie kąpieli przekracza grubo ponad 40...). Testowałam również sok z wiśni gdyż podobno działa choć akurat nie u mnie a przynajmniej nie odczułam różnicy a ostatnio sięgnęłam po, przynajmniej zdaniem większości osób, drastyczną metodę czyli wycisnąć sok z całej cytryny i to wypić bez ,,wspomagaczy"... trochę działał jednak znów widzę że działanie coś się osłabia. Dlatego jeśli ktoś ma sprawdzony sposób ale działający na dłuższą metę to ponownie proszę o podpowiedź.

Mlenywiec

Mlenywiec

A próbowałaś konkretnie się rozciągać? Tak przynajmniej 20 minut? Ja po intensywnych ćwiczeniach zawsze rozciągam się przynajmniej 20 - 30 minut i żadnych zakwasów nie mam...

167926 mlenywiec Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz
~Danuta718

~Danuta718

Zawsze mi się zdawało że takie rozciąganie powinno być przed a nie po wysiłku. Widocznie kieruję się stereotypami. Choć te zakwasy są nie po ćwiczeniach a po ciężkiej pracy. Tylko nie wiem czy po 16 godzinach pracy będę w stanie się w ogóle ruszyć :D. Ale jeśli ma pomóc to zawsze warto spróbować :).

Jagna87125

Jagna87125

Wiele jest sposobów na pozbycie się zakwasów, ale chyba najbardziej popularnym jest gorąca kapiel. Rozgrzane pod wpływem ciepła mięśnie szybciej się regenerują.

196869 jagna87125 Mężczyzna, 30 lat, Kraków
~JacekWalczak

~JacekWalczak

Na zakwasy rób sobie zimny prysznic na nogi po treningu, a potem gorący na noc, przed spaniem. Rano będzie o wiele lepiej ;) A jak ból by się dłużej utrzymywał to warto stosować jakiś preparat, ale bez środków przeciwbólowych. Polecam w tym celu harpagon, który stosuję - https://bit.ly/2GBYzVG

Gamcio

Gamcio

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!

202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
GabryskaK

GabryskaK

Gorący prysznic po ćwiczeniach zawsze działa. Plus rozgrzewka i rozciąganie, ale to taka oczywista oczywistość :) No i suplementuj magnez, to na pewno nie zaszkodzi

--

Kobitki moje drogie, dbajmy o siebie, róbmy usg piersi, testy na nietolerancje, cytologię hpv test, wybierajmy lekarzy świadomie i podarujmy sobie zdrowie. Zasługujemy jak nikt inny!

202670 gabryskak Kobieta, 33 lata, Warszawa
~Krzysztof131

~Krzysztof131

Tak jest Panie Jacku, tak też robię i naprawdę pomaga. A ten preparat może wypróbuje, bo w sumie po co się męczyć skoro działa. Przynajmniej mam nadzieję, że u mnie też zadziała jak u pana. Pozdrawiam!

~JacekWalczak
Na zakwasy rób sobie zimny prysznic na nogi po treningu, a potem gorący na noc, przed spaniem. Rano będzie o wiele lepiej ;) A jak ból by się dłużej utrzymywał to warto stosować jakiś preparat, ale bez środków przeciwbólowych. Polecam w tym celu harpagon, który stosuję - https://bit.ly/2GBYzVG

Gamcio

Gamcio

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?

Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!
I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!

• sposoby-na-zakwasy_6036.jpg
202564 gamcio Mężczyzna, 18 lat, Warszawa
~Karolina194

~Karolina194

Ja miałam podobnie, ale zaczęłam regularnie biegać. Może nie wyczynowo, ale tak na spokojnie i o wiele lepiej. Teraz jak chodzę, to nogi lekkie jak z piór :D Co prawda od biegania zaczeły mi się pojawiać bóle mięśni, ale na to są inne metody, prysznic zimną i ciepłą woda na zmianę, rozciąganie. No i stosuję jeszcze krem harpagon - naprawdę super sprawa, pomaga na bóle mięśni, zakwasy a do tego czuję, że moje nogi czują się jeszcze lepiej, więc może działa jeszcze inaczej. Zostawię Ci do niego linka - https://bit.ly/2GBYzVG