Skocz do zawartości
Forum

Jem malo a nie chudne


Gość Kiniamabiasachmet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kiniamabiasachmet

Witam. Mam 20 lat. Mam zamiar schudnąć parę kilo ( ok5) ale jest problem. Ogólnie w ciągu dnia spożywam ok 1000 kcal jem dużo owocow, warzyw. Ostatnio zaczęłam trochę tańczyć ćwiczyć. Ogólnie tłuszcz odkłada mi się tylko w pupie, udach oraz przy pepku. Z tych miejsc chciałabym schudnąć najbardziej Ale wiem że się nie da schudnąć tylko z jednej części ciała. Ale przy takiej małej ilości kcal w ciągu dnia nie wiem co jeszcze zrobić, aby przyspieszyć metabolizm. Jakieś pomysly?

Odnośnik do komentarza

To, że jesz mało nie oznacza, że od razu zaczniesz chudnąć. Musisz też zwrócić uwagę na to, co jesz. Ważne by organizm dostawał regularnie posiłki składające się z pełnowartościowych produktów. Proces spalania kalorii jest trudny. Przyczyną może być zwolniony metabolizm. Możesz go podkręcić produktami spożywczymi albo za pomocą ćwiczeń. Ćwiczenia pozwolą Ci stracić zbędne kilogramy i cieszyć się smukłą sylwetką. Musisz też pamiętać, że osoby mające większą ilość dodatkowych kilogramów chudną początkowo szybciej, niż osoby mające ich mniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiciokrzew

a jesz regularnie? Bo jeśli nie to możesz jeszcze mniej jeść a i tak chudnąć nie będziesz. Organizm zamiast spalać przechodzi w tryb oszczędzający i magazynuje. Musisz jeść co 3 godziny ( maks co 4) i zobaczysz po kilku dniach ( u mnie było po tygodniu) waga zaczela lecieć w dół

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...