Skocz do zawartości
Forum

Po jakim czasie będzie widać efekty odchudzania?


Gość luki-19

Rekomendowane odpowiedzi

Czas po jakim zaobserwujesz efekty jest zależny od kilku czynników: między innymi od czasu od jakiego ćwiczysz, wieku, Twojej aktywności, diety (o ile jakąś stosujesz), intensywności, skłonnościach indywidualnych oraz stanu zdrowia. Dlatego trudno jest to określić. Ale po około tygodniu czasu można zaobserwować niewielkie efekty.

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam 16 lat. Ważę 55 kg przy wzroście 163 cm. Ostatnio postanowiłam bardziej wziąć się za siebie. Nie myślę, że jestem gruba, ale chciałabym mieć płaski i z czasem wyrzeźbiony brzuch. Codziennie rano ćwiczę skalpel z Ewą Chodakowską przez 20 minut i dorzucam do tego 10 skrętoskłonów oraz 10 brzuszków tych, które radzi Mel B. W sezonie jeżdżę na rowerze od 30 minut do godziny czasu. Poza tym robię wieczorem A6W, dziś mija 2 dzień. Odżywiam się zdrowo, stawiam przede wszystkim na błonnik. Piję herbatę zieloną i kawę zbożową góra 2 razy dziennie, 1,5 l czystej wody mineralnej niegazowanej. Posiłki jem 5 razy dziennie, czasem 4, bo wiadomo może się zdarzyć. Nie objadam się, ani nie głodzę. Po jakim czasie uzyskam efekty? Mogę coś jeszcze dodać/ zmienić? A i będę miała prawdopodobnie możliwość chodzenia na siłownię od września, tak więc chciałabym tam już rzeźbić brzuszek :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...