Skocz do zawartości
Forum

Poradnie dietetyczne w Łodzi


Gość Max90

Rekomendowane odpowiedzi

Poradnie dietetyczne w Łodzi:
Centrum Dietetyczne Naturhouse - Pojezierska
ul. Pojezierska 93, Łódź, tel. 42 640 77 88
Dobry Dietetyk - Agnieszka Krawczyk
ul. Rudzka 58, Łódź, tel. 42 682 60 05
Centrum odchudzania SlimCenter
ul. Piotrkowska 204/210, Łódź, kom. 693 448 813
Gabinet dietetyczny fit & You
Al. Kościuszki 1, Łódź, kom. 883 909 974
Centrum Leczenia Otyłości NZOZ"SABA"
ul. Piotrkowska 18, Łódź
tel. 42 633 54 61, fax 42 630 20 15
Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania
ul. Gdańska 126 pok. 105, Łódź
tel. 519 672 090
Poradnia dietetyczna Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
(0-42) 271 20 00
93-338 Łódź, Rzgowska 281/289
To czy są godne polecenia zleży czego tam szukamy, każdy ma odmienne potrzeby i oczekuje innego traktowania.

Odnośnik do komentarza

Stanowczo odradzam Poradnię Centrum Odchudzania i Odżywiania. Plany żywieniowe oparte są o sztuczne suplementy kosztujące ok. 500 zł/mies (firmy Herbalife - w internecie jest dużo info nt jej marnej wiarygodności, daje ona prowizje pośrednikom za sprzedaż). Kupiłem groupon na ich usługi i zostałem oszukany. Gdy odmówiłem zakupu suplementów (możliwe tylko poprzez poradnię) odmówiono mi wydania planu żywieniowego. Tego typu suplementy można dostać kilkukrotnie taniej. Zalecam ostrożność bo żerują na naiwności zdesperowanych ludzi. Podobne opinie w kwestii przymusu użycia suplementów widziałem zresztą też o Naturhouse. Lepiej iść do lekarza po skierowanie do
Poradni Zaburzeń Metabolizmu i Leczenia Otyłości. Jest ich w Łodzi kilka, np. w szpitalu Barlickiego - długo się czeka na wizytę, ale mają świetnych specjalistów.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że wymuszają od "zdesperowanych" ludzi...Tak program oparty jest na produktach HL ale jak ktoś mówi że to są sztuczne to mija się z prawdą...Programy są bardzo skuteczne ale przekonać się może tylko ktoś kto spróbował...natomiast jak ktoś idzie na skróty i wykupuje grupon to widac jak podchodzi do tematu...Ja polecam, duży spadek w normalnym czasie, i ogromna wiedza o odżywianiu przekazywana przez trenerów...na przyszłość, dalsze życie...bez suplementów. Polecam i pozdrawiam wszystkich "walczących"

Odnośnik do komentarza
Gość Magda Maj

Ja też polecam poradnie, jestem w trakcie - drugi miesiąc więc nie wiem jak w efektem jojo ale poleciła mi to koleżanka która dużo schudła i nie ma efektu jojo. Poradnia zapewnia wyjście z diety które trwa tyle co dieta.

Odnośnik do komentarza
Gość to ściema

Myślałam, że ta Poradnia to coś nowego. I faktycznie! Jest to nowy sposób na zdzieranie kasy od ludzi w potrzebie! To prawda, że zmuszają do używania produktów herbalife, bo inaczej " nie mogą się zaopiekować". Pani, która najpierw wyciągnęła ode mnie mnóstwo kasy za usługi, na koniec zaproponowała suplementy za prawie 600 zł! Żałuję, że firma Herbalife na to pozwala, bo wcześniej stosowałam ich produkty i nie musiałam tyle płacić u przedstawiciela. Teraz chyba już w ogóle do nich nie wrócę!

Odnośnik do komentarza

Nie byłem nigdy w Sabie. Chodzę obecnie do Akademii Dietetyki na Jaracza 36b/3 i jestem bardzo zadowolony. Bez sprzedaży suplementów diety, bez gotowych szablonowych jadłospisów i pełna proefeska. Byłem już u kilku dietetyków, Pani Ania wygrywa ;) najlepszy dietetyk Łódź u jakiego do tej pory byłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...