Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się rozstępów i cellulitu?


Gość pinka12317

Rekomendowane odpowiedzi

Na rynku dostępnych jest wiele kosmetyków, więc zacznij je stosować regularnie. dodatkowo wykonuj masaż na cellulit (są specjalne masażery lub rękawice). Dobrze jest też schudnąć trochę, aby zwalczyć cellulit - na pewno konieczna jest aktywność fizyczna.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli rozstępy są różowe to stosuj na nie kremy z kolagenem i elastyną. Jeśli są białe to już niestety nic nie poradzisz, możesz co najwyżej postarać się aby były jak najmniej widoczne. Na cellulit stosuj masaże, peelingi, kosmetyki ujędrniające skórę.
Peeling i masaże są polecane zarówno na cellulit jak i na rozstępy, ważne jest tylko aby były wykonywane one systematycznie i przez długi okres czasu.Masaż możesz wykonywać szorstką stroną gąbki podczas prysznica lub ręcznikiem po prysznicu czy kąpieli. wtedy też stosuj kremy na rozstępy i cellulit.

Odnośnik do komentarza

Ja dostałam rozstępów z powodu dużych wahań wagi , z którymi w chwili obecnej już sobie poradziłam. problem jednak pozostał. przestraszyłam się jak przeczytałam w internecie, że nie da się ich pozbyć inaczej niż operacyjnie. Później znalazłam jednak stronę gdzie są przedstawione rankingi przedstawiające najlepsze preparaty na rozstępy. zrobiłam tam zakupy i wydałam na nie naprawdę sporo. Z efektów jestem jednak zadowolona, a mam nadziej że do wakacji rozstępy pozostaną naprawdę mało widoczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...