Forum Żywienie i fitness

Czy warto iść na Vacu Fit?

~marzena21

~marzena21

Mam pytanie . czy warto wybrać się na Vacu Fit i czy to pomoże i czy naprawdę się schudnie ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ewap

~ewap

Na pewno, aby schudnąć musisz zmienić nawyki żywieniowe i być aktywna fizycznie. Uciekanie się do takich metod może i pomoże, ale raczej na krótką metę, jeśli dalej będzie się popełniało te same błędy żywieniowe.

~Mgiełka30

~Mgiełka30

ja słyszałam, że warto tylko nie każdy może na to iść. Podobno nie można mieć problemów z układem krążenia i oddechowym

sindy81

sindy81

no ja tez tak słyszałam ponoć są efekty, sama musze sie zastanowic czy sie nie wybrac :)

19 sindy81 Kobieta, 36 lat, Katowice
Kamila Okulska

Kamila Okulska

Odpowiedź eksperta

Vacu Fit jest nowością na rynku i cieszy się dość sporym zainteresowaniem ze strony stałych bywalców klubów fitness jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dbaniem o linię. Vacu Fit to kapsuła w której umieszczona jest bieżnia lub steper. Po zamknięciu kopuły zostaje w niej wytworzone podciśnienie lub efekt sauny.Podczas treningu dochodzi do zwiększenia wydolności krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej, intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowe z ud, pośladków i tali oraz brzuch. Pojedynczy trening pozwala spalić 20-50g tłuszczu, według innych źródeł po 10 treningach obwód bioder i ud zmniejsza się min. 4 centymetry a cellulit znika u 80% użytkowników a spadek wagi ciała - nawet do 10 kg w ciągu 6-ciu tygodni. Jednak trzeba sobie powiedzieć, że Vacu Fit nie jest dla każdego. Przeciwwskazania do tego rodzaju ćwiczeń są jakiekolwiek kłopoty z krążeniem, zaawansowane choroby serca i układu krążenia, cukrzyca, epilepsja, ciąża, miesiączka, indywidualne przeciwwskazania medyczne do uprawiania ćwiczeń fizycznych. Tak więc musimy się zastanowić czy możemy ćwiczyć w Vacu fit. Najlepsze efekty dają ćwiczenia w Vacu Fit połączone z odpowiednią dietą.

25 kamila-okulska Kobieta, 31 lat, Lublin
Złośliwa

Złośliwa

ja się właśnie zastawiam nad tym... Co sądzicie na ten temat? Któraś próbowała tego?

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
Rubinowa

Rubinowa

ja to tylko widziałam na siłowni ale jakoś mnie to nie pociąga

--

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

306 rubinowa Kobieta, 37 lat, Warszawa
~mimila22

~mimila22

Byłam 3 razy w ciągu tygodnia, efektów nie widzę mimo stosowania diety 1500 kal., ważę tyle samo, ćwiczę 30 minut i daleko mi do stracenia 1500 kalorii w ciagu pół godz. żadko kto ma od razu taką kondycję, poza tym po co mi zakwasy które spowodują przerwę w ćwiczeniach poki co tracę 200 kcal. Uważam za głęboko przereklamowany produkt ale żeby się przekonać trzeba samemu spróbować.

~WikWik

~WikWik

~mimila22
Byłam 3 razy w ciągu tygodnia, efektów nie widzę mimo stosowania diety 1500 kal., ważę tyle samo, ćwiczę 30 minut i daleko mi do stracenia 1500 kalorii w ciagu pół godz. żadko kto ma od razu taką kondycję, poza tym po co mi zakwasy które spowodują przerwę w ćwiczeniach poki co tracę 200 kcal. Uważam za głęboko przereklamowany produkt ale żeby się przekonać trzeba samemu spróbować.

No przy diecie 1 500 kcal, trzy razy w tygodniu po pół godziny, to jest bardzo bardzo mało. Ja mając dietę 1 200 kcal, ćwiczę 4 razy w tygodniu po 2h...

~milka681

~milka681

cześć dziewczyny, ja osobiście polecam vacu fit i to bardzo, to sposób dla tych którzy chcą w szybkim czasie coś zmienić, bo efekty widać już na prawde po pierwszym zabiegu - poza tym człowiek zupełnie inaczej się czuje! ja dodatkowo chodzę na roll masaż - to dopiero cudeńko. osobiście znalazłam Krakowie tylko jedno miejsce które posiada wszystkie urządzenia a poza tym w STUDIO VACU FIT jest atmosfera jakiej nigdy wcześniej nie widziałam choć zwiedziłam na prawdę dużo siłowni i fitnes klubów. Serdecznie polecam.

~kasiakasa

~kasiakasa

Może i warto tylko ja jestem przyzwyczajona do tego co mam w Saturn Fitness w Warszawie (ul. Arkuszowa) mam swojego trenera personalnego, już sie trochę znamy wiem czego oczekuje ode mnie, on wie na co mnie stać, ale i tak mimo tego ciągle podnosi mi poprzeczkę, o to w sumie chodzi, żeby się cały czas rozwijać :)

~Fit M

~Fit M

VACU jest skuteczne i dobre jako dodatkowa forma odchudzania. Jak wiele innych tego typu urządzeń ma wady i zalety. Jednak jest to urządzenia dla osób zdrowych w dobrej formie fizycznej, które sa aktywne fizycznie. Nie powinny rzucać sie na to osoby z jakimi kolwiek problemami ortopedycznymi, żylakami i krążeniem oraz początkujący ćwiczący. Wiec jeśli stosujemy dietę niskotłuszczowa, stosujemy inne formy aktywności fizycznej vacu jest dobrym dodatkiem a nie błogosławieństwem i pogromca cellulitu na wieki. Osobiście trenuje fitness, jeżdze rowerem a VACU to dodatek 2 -4razy w tyg z przerwami. Czytałam ze ktoś korzysta z tego codziennie. Na mojej siłowni jak byk jest napisane ze trening na VACU nie moze przekraczać 2 razy w tygodniu po 30 min. Pozdrawiam

~teris

~teris

osobiście odradzam, po jednej sesji miałam zawroty głowy i krwotok z nosa..

rimribia

rimribia

To jkaiś kolejny cudowny suplement? jak dla mnie to w ogóle nie pomoże, pewnie to czyta chemia

176849 rimribia Kobieta, 32 lata, Warszawa
~papajowa

~papajowa

~WikWik
~mimila22

No przy diecie 1 500 kcal, trzy razy w tygodniu po pół godziny, to jest bardzo bardzo mało. Ja mając dietę 1 200 kcal, ćwiczę 4 razy w tygodniu po 2h...

No to masz zero pojęcia o zdrowiu :)

~Kalo

~Kalo

Mimila22 napisałaś że w ciągu 30min stracilaś 200cal. To przepraszam ale chyba tylko stałaś na tej bieżni.
Ja w ciągu 30min straciłem blisko 1000cal.
15min biegu (8km/h)
15min marszu (5km/h)
Byłem dopiero drugi raz, zobaczymy jakie będą efekty, a i powiem że nie mam żadnej diety.

~M.S35

~M.S35

Ja osobiscie chodzę juz drugi miesiąc trzy razy w tygoedniu i nikt mi nie powie ze nie widac efektów.Cwiczę po 45 minut intensywnie i dotego dieta, gwarantuje ze efekty widac jak na dloni.Tylko ze trzeba sie napocic i dac z siebie 100 %,a nie chodzic jak na spacerku.

~Matka Polka 1989

~Matka Polka 1989

Polecam to Vacu:) ja po tygodniu ćwiczeń (2 razy w tygodniu byłam) i mam diete to poszedł 1 kg w dół i tak po 2 cm z każdej części ciała:) więc polecam:) ale ja po Vacu chodze jeszcze na pół godziny na rolletic :)
Po 2 tygodniach mam pond 2 kg mniej:)

dresiara

dresiara

www.igortreneronline.pl ta stronka rozwieje wszystkie twoje wątpliwości :)

199662 dresiara Kobieta, 15 lat, lublin