Skocz do zawartości
Forum

Utrata sprężystości skóry, nadmiar skóry na udach i pośladkach


Gość optimel

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ćwiczeniach mięśni brzucha nie schudniesz tylko wymodelujesz sobie sylwetkę. Ćwicz brzuszki dalej, w końcu zobaczysz efekty. Możesz zwiększyć ilość brzuszków. Codziennie dodawaj pięć ekstra. Jedz pieczywo chrupkie albo razowe. Powinnaś równiez unikać słodyczy. Lepiej sięgaj po suszone owoce, sa też słodkie a mają o wiele mniej kalorii.

Odnośnik do komentarza

Próbuje sie odchodzić , rzuciłam słodycze , napoje gazowane i staram sie ograniczyć . Lekarz mi również kazał zrzucić parę kilogramów ponieważ mam nadwagę i cholesterol . Mam 15 lat , 160 wzrostu i ważę 62 kilo . Ale moim największym problemem są uda . Jeżdżę na rowerze ale różnicy nie widzę , niedawno dowiedziałam się ze rosną mięśnie i dlatego. Wiec jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać aby jednak mięśnie nie były widoczne a tłuszcz się spalał ? To samo dotyczy moich łydek , tłuszczu nie ma za duzo ale mięśnie widać strasznie .

Odnośnik do komentarza

Witam mam 18 lat. Mam 173 cm wzrostu i ważę 85kg.. Chciałabym zrzucić kilka kilogramów, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Największe nagromadzenie tłuszczu mam na brzuchu i udach, na których również pojawił się cellulit. Chcę zaznaczyć, że mam wielką słabość do słodyczy i makaronu i czasem nie umiem powstrzymać chęci na te produkty. Chciałabym się dowiedzieć jak powstrzymać nadmierny apetyt oraz jaka dieta i ćwiczenia będą dla mnie najlepsze. Dziękuje za odpowiedź..

Odnośnik do komentarza

Mam prawie 15 lat 1,70m wzrostu i ważę 57 kg, ( w miarę dobra waga, choć chciałabym ważyć 54kg - mam grube kości, i w ogóle nie widać, że ważę troszeczkę za mało..) jednak mam problem z brzuchem: Otóż dokładniej chodzi o miejsce nad brzuchem, tj. tam, gdzie jest żołądek. Mam tam taką górkę, od jakichś dwóch lat, bo przytyłam na święta ( nie panowałam nad jedzeniem słodyczy xD) i przy wzroście 164 ważyłam jakieś 56 kg, no ale w miarę rośnięcia ćwiczyłam, i schudłam, ale teraz jest duży problem.. zbliżają się wakacje, a ja mam brzuch szczupły, a to coś na górze odstaje ;D Jakie ćwiczenia wykonywać, żeby się tego pozbyć? Tak przy okazji.. nie wiem czy się tym zajmujecie, ale mam inne pytanie. ( nie musicie na nie odpowiadać..) Czemu w moim wieku, przy szczupłych udach mam rozstępy i widoczny cellulit? Na pośladkach również, a na czole mam zmarszczkę, zależy od pory dnia, ale czasami jest ją naprawdę dobrze widać. Coś da się z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Polecam artykuły i filmiki podpowiadające jak uzyskać płaski brzuch: http://abczdrowie.pl/jak-uzyskac-plaski-brzuch http://abccwiczenia.pl/porady/najlepsze-cwiczenia-na-plaski-brzuch http://abccwiczenia.pl/cwiczenia-na-miesnie-brzucha

Odnośnik do komentarza

Twoja waga w tej chwili jest niska, więc nie musisz chudnąć. Poza tym ta gruba na brzuchu to może być po prostu właśnie żołądek lub inny narząd, który zaczyna wystawać skoro jesteś taka chudziutka... A może masz przepuklinę? Musiałby obejrzec Cię chirurg. Cellulit to nie tylko problem grubych osób, musisz stosować odpowiednie kosmetyki i masować miejsca objęte cellulitem. Rozstępy pojawiają się, gdy się szybko chudnie lub tyje.

Odnośnik do komentarza

Przed każdym posiłkiem pij szklankę lub dwie wody, to zjesz mniej. Poza tym możesz łykac błonnik w kapsułkach, bo popija się go dużą ilościa wody i pęcznieje w żołądku przez co nie masz takiego uczucia głodu. Aby schudnąc musisz ćwiczyć, polecam basen, bieganie lub rower.

Odnośnik do komentarza
Gość blackguitar

Witam,
jestem tutaj nowy, dlatego prosze o wyrozumiałość, mam 22 lata moje stanowisko pracy to biurko + samochód nie uprawiam niestety zadnego sportu przez całe życie byłem CHUDERLAKIEM ;) waga około 64 kg przy wzroście 188 w ostatnich dwoch latach waga skoczyla mi prawie do 90 kg przez co pojawił się spory brzuch ( i "cycki") co bardzo mnie irytowało siłą woli zrzuciłem 10 kg obecnie (ważyłem sie przed chwilką ) waże 80 kg ( niecałe), ccialbym zrzucić brzuch z tego powodu że często nocuje w hotelach i nei mam tam dostępu do przyrządów do ćwiczeń, uprzejmie proszę o doradzenie mi ćwiczeń oraz diety do ktorej sie zastosuje z góry dziękuje !

Płeć : Mężczyzna

Wiek : 22

Waga : 80

Wzrost : 188

Obwód klatki : 96

Obwód ramienia : 32

Obwód talii : 88

Obwód uda : 59

Obwód łydki : 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30

Aktywność w ciągu dnia : biuro

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : raczej nic :(

Odżywianie : dwa posiłki dziennie solidne śniadanko jajecznica + dwie bulki + wędlina ser ,

obiado kolacja: ziemniaki + mięso najczesciej filet z kurczaka

Cel : poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : OK

Preferowane formy aktywności fizycznej : moge trenowac 7 dni w tyodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie widze problemu

Odnośnik do komentarza

Przy utracie sprężystosci i jędrnosci skóry bardzi pomaga taki super orientalny specyfik Olejek Busajna , który nawet po ciaży sie wspaiale sprawdza i można go stosować do ujędrnienia skóy rozciągniętej ciążą czy nadmiarem kg i pomaga sie ten olejek skórze ładnie "wciągnąć" że nie zwisa i sie nie marszczy i nie ma cellulitu - ujędnia sie i wygładza. Mam to na sobie sprawdzine po ciaży a potem jak zrucałam kg też

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...