Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie od stycznia


Gość Ewellinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość polikarpa

Najodpowiedniejszym suplementem na odchudzanie moim zdaniem jest Foreverslim, mogę ją polecić bo wiem jak działa przetestowałam go na sobie, z początku miałam mieszane uczucia jak te tabletki przyszły do mnie, ale jak przeczytałam ich skład, zdecydowałam że na sto procent warto je przetestować, bardzo się opłacało, zamówiłam kuracje 3 miesięczną i w tym czasie schudłam 14 kilogramów tylko dziewczyny pamiętajcie o jakimś ruchu i diecie, bo bez tego suplement może nam przynieść jakiś efekt, ale na pewno nie ten wymarzony.

Odnośnik do komentarza

Na rynku jest bardzo dużo różnych suplementów diety, każdy doradza to co stosował i mu pomogło, ja przetestowałam kilka z nich i najbardziej zadowolona jestem z figurena slim, inne pomagała nie wiele albo w ogóle. Z ćwiczeń polecam ci jazdę na rowerze, bieganie ale zimą w ten sposób narażasz się na chorobę, dobry jest również taniec np zumba. Jak stosujesz figurena nie musisz też przechodzić na jakieś restrykcyjne diety wystarczy że będzie jadła małe posiłki regularnie, unikała słodyczy, cukru, fast foodów, ziemniaki i makarony zastąpisz kaszami i szarym ryżem...

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twoim celem jest schudnięcie to najważniejsze być rozpoczęła ten proces dobrze. Nie ustalaj sobie rygorystycznej diety. Jeśli wrócisz do normalnego odżywiania i włączysz do diety produkty, które wykluczyłaś z jadłospisu to szybko pojawią się dodatkowe kilogramy i efekt jojo. Najlepiej jeść wszystko, ale w mniejszych porcjach. Unikać tylko zbędnych tłuszczy i dodatków. Pamiętaj, że bez ćwiczeń Twoje ciało straci elastyczność. Dlatego wygospodaruj sobie kilka godzin w tygodniu na aktywność fizyczną. Nie ma jeden skutecznej diety na teraz. Jest ich wiele, dla każdego będzie inna tą odpowiednią. Najskuteczniejsze w odchudzaniu jest zdrowe jedzenie i ruch.

Odnośnik do komentarza
Gość agrestynka

Ja w swojej diecie nie musiałam zmieniać za wiele zmniejszyłam tylko porcje i jadłam częściej.Ale gdyby nie Foreverslim nie dała bym rady chodziłabym wiecznie głodna i zła na cały świat.A tak w krótkim czasie udało mi się schudnąć,bez męczącej diety.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof Twardowski

Proponuję ze swojej strony rozwiązania naturalne - silna mieszanka ziołowa, która stosowana w zgodzie z prostymi zaleceniami, działa zawsze. Są one własnoręcznie przeze mnie preparowane.

W razie chęci uzyskania większej ilości informacji, jak i chęci pomocy, proszę o kontakt przez moją stronę ziołolecznictwa

kyciek.eu

Krzysztof Twardowski

Odnośnik do komentarza

Ja dorzucę mój suplement be slim 3, naturalny i na mnie działa dobrze, bo nie mam ciągłego uczucia głodu choć ograniczyłam ilość jedzenia i nie podjadam słodyczy. Sam suplement choćby najlepszy nas nie odchudzi ale w moim przypadku pomaga wytrzymać i przetrwać ten pierwszy etap, kiedy nie ma jeszcze efektów a chce się jeść...

Odnośnik do komentarza

jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Odnośnik do komentarza

A ja odradzam wszelkiego rodzaju suplementy ponieważ po większość następuje efekt jojo.Nic nie zastapi odpowiednio zbilansowanej diety w połączeniu z regularnymi treningami,które sa dobierane pod kątem możliwości organizmu.Planując odchudzanie warto również pomyśleć o stosownym badaniu np takim genetic lab,które jest coraz powszechniejsze wśród sportowców.

Odnośnik do komentarza

odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...