Skocz do zawartości
Forum

Szybka i zdrowa dieta


Gość KaMa167

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat ważę 73 kg przy wzroście 165 cm. Dodam jeszcze ze moja aktywność fizyczna jest mała.Proszę o odpowiedż.Chcialabym schudność 8 kilo w miesiąc jeżeli jest to mozliwe bo w kwietniu mam urodziny. I chciałabym zeby moi przyjaciele byli zdziwieni.Proszę o pomoc;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz schudnąć musisz ograniczyć kaloryczne potrawy, słodycze i fast foody oraz napoje gazowane. Są to bomby kaloryczne, które nie raz pokrywają połowę albo i więcej zapotrzebowania kalorycznego w ciągu dnia. Lepiej jest jeść chude mięso, wędliny, ciemne pieczywo, warzywa i owoce oraz ryby. Staraj się jeść 4-5 posiłków dziennie, tak by nie być głodna i nie podjadać. Kolację postaraj się jeść na 3 godziny przed snem tak by nadmiernie nie obciążać metabolizmu na noc.
Najlepiej by było jakbyś zwiększyła swoją aktywność fizyczną. Ćwicz godzinę dziennie: zaczynając trening od rozgrzewki a kończąc na ćwiczeniach rozciągających.
Nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile schudniesz, gdyż to ile stracisz kilogramów jest uzależnione od kilku czynników: od intensywności ćwiczeń, od przestrzegania zasad diety, od predyspozycji organizmu i wielu innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...