Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię odmówić sobie słodyczy


Gość ładnaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ładnaaa

Mam 13 lat 165cm wzrostu i ważę 85kg. Nie umiem schudnąć. Nie potrafię sobie odmówić słodyczy. Uprawiam Nordic walking czyli chodzenie z kijkami i chodzę na zajęcia taneczne dla "Mażoretek". Pomoocy wyglądam okropnie jestem załamana. : (

Odnośnik do komentarza

Problem ze słodyczami dotyczy wielu ludzi, lubimy ich smak, sprawiają, że czujemy się lepiej i myślimy bardziej optymistycznie. Niestety musimy płacić za tę przyjemność dodatkowymi kilogramami na wadzę.Aby temu zapowiedz musimy spróbować zastosować kilka rad:
1. Brak pokus w domu. Zgodnie z zasadą czego oczy nie widzą temu sercu nie żal.
2. Alternatywą w.w zasady jest posiadanie w domu najbardziej nielubianego typu słodyczy, jeśli najdzie nas ochota to przy najmniej zastanowimy się dwa razy zanim to zjemy.
3. Zamiast słodyczy jedzmy warzywa, jeśli będziemy mieli ochotę na coś słodkiego wtedy przegryźmy marchewkę albo selera. Są zdrowsze i mają mniej kalorii.
4. możemy też zapić głód na słodycze. Gdy mamy ochotę na coś słodkiego napijmy się zielonej lub miętowej herbaty.
5. Niektórym w takich przypadkach pomaga żucie gumy miętowej lub owocowej bez cukru.
Możesz do swojego planu dnia dołączyć więcej ruchu np: zrezygnować z jazdy autobusem na rzecz jazdy rowerem lub chodzeniem na piechotę. Musisz więcej się ruszać.

Odnośnik do komentarza

Nie każda dieta daje duże możliwości, ale zawsze można poszukać nowych przepisów. Ja będąc na diecie keto nigdy nie myślałam, że są pomysły na keto słodycze. W Internecie propozycji jest naprawdę sporo, ja osobiście uwielbiam Keto Ciasto Czekoladowe, także sobie raz na jakiś czas jak mam trochę czasu w weekendy to przygotowuję i się zajadam. Nie obawiając sie za bardzo o zbyt wysoką ilość kalorii, pozdrawiam i trzymam kciuki za jak najlepsze efekty w odchudzaniu!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...