Forum Żywienie i fitness

Naturalne suplementy diety - tak czy nie?

~miska333

~miska333

Co sądzicie o naturalnych suplementach? Warto czy nie? I skąd zamawiacie sprawdzone?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mizerja2

~mizerja2

Mi tak bardzo nie zależało na ładnym wyglądzie jak na tym aby w końcu czuć się lepiej i zdrowiej.Foreverslim bardzo mi w tym pomógł.Waga spadała regularnie czyli co tydzień ok.1,5 kg mniej.

IlonaFilon

IlonaFilon

Odchudzanie jest trudnym procesem i trzeba dużo wytrwałości. Każda z kobiet ma na pewno na swoim koncie wiele prób. Jedne z widocznym skutkiem, a inne bez efektów. Odnośnie suplementów diety nie jestem do nich przekonana. Jestem zwolenniczką ograniczenia spożywania pokarmów, wyeliminowania niektórych produktów z jadłospisu oraz wprowadzenia aktywności fizycznej do życia. Zamiast przyśpieszać metabolizm suplementami to lepiej zacząć ćwiczyć i odżywiać się wprowadzając do diety na przykład świeże soki z owoców i warzyw.

161568 ilonafilon Kobieta, 27 lat, Opatów
~ania5454

~ania5454

Warto, to nic strasznego jeśli są NATURALNE. U mnie szczególnie sprawdzają się acai, spirulina i chlorella. Ja zamawiam z Naturali, nigdy się nie przejechałam na produktach od nich.

~miska333

~miska333

przekonałaś mnie, to zamówię, bo już w sumie dawno chciałam tylko się bałam, sama nie wiem czego. :)

~recal

~recal

~ania5454 -tylko perman i cwiczyc..........................................

~recal

~recal

sprzedam tasiemca dorodny z wolnego wybiegu -super ekologiczny;]

~alfa34

~alfa34

W moim życiu też zaszły większe zmiany i też dzięki Foreverslimow.Dzięki tym tabletką nie tylko udało mi sie schudnąc ale też stałam sie zupełnie inną osobą.Już nie wstydzę się swojego wyglądu przez co jestem bardziej otwarta do ludzi i wesoła.Na prawdę się zmieniłam.

~elka88

~elka88

Ja naturalne suplementy uważam za najlepsze. Nigdy innych nie zażywałam i nie zamierzam. Swoje zamawiam na hepatica, sprawdzony sklep.

~antypka

~antypka

Nie zawsze odchudzanie bez wspomagania jest efektywne.Ja mam tendencje do tycia po za tym zawsze było mi ciężko schudnąc.A dzięki Foreverslimowi wszystko jakoś się poukładało żę dałam radę schudnąći to sporo.Ale nadal uważam na to co jem nie chce znowu męczyć się z nadwagą.

~anjaOlo

~anjaOlo

Przekonaliście mnie do zakupu suplementacji, kupiłam therm line hydrofast, stosuję pierwszy tydzień i faktycznie czuje mniejszą ochotę na podjadanie, stosuje razem z dietą i już udało się zrzucić 1,6 kg, jeszcze nie rozpoczęłam ćwiczeń, jakos nie mogę się do tego zabrać. Musze jednak od przyszłego tygodnia dołączyć ćwiczenia żeby jeszcze zwiększyć efekt. Będę co jakiś czas pisała jak u mnie przebiega kuracja. Dziękuje za dotychczasowe rady.

~Ulka654

~Ulka654

Naturalne suplementy diety zdecydowanie na tak. Ja zażywam tylko takie, a kupuje na hepatica bo wiem, ze maja sprawdzone produkty.

~mirabella1

~mirabella1

Dosyć dużo czytałam ostatnio o suplementacji i wiem, że warto wybierać naturalne suplementy. Narazie zamówiłam sobie bacopa monnieri i gotu kole z Hepatica, bo słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o tej firmie.

Islands_as

Islands_as

Warto :-) Ale najpierw lepiej sprawdzić producenta - nie wszyscy badają swoje produkty i może się zdarzyć tak, że w kapsułce/tabletce będzie zawyżona lub zaniżona wartość danych witamin/minerałów w porównaniu z tym, co producent pisze na opakowaniu...

Ja wszystkim polecam MŁODY JĘCZMIEŃ (z firmy BioOrganicFoods, ale pewnie też są inne dobre). Zawiera on całą gamę witamin i minerałów. Oczyszcza i wzmacnia organizm, wspomaga leczenie różnych chorób (anemii, cukrzycy, miażdżycy, osteoporozy).

Największy wybór naturalnych suplementów diety (i mojego ulubionego jęczmienia ;-)) będziesz miała w sklepach ekologicznych. Ja osobiście polecam AleZielonySklep.pl. Do końca wakacji mają zniżkę na cały asortyment - 10% (zniżka działa po wpisaniu kodu WAKACYJNEZAKUPYAZS).

Powodzenia i dużo zdrowia :-)

176226 islands-as Kobieta, 37 lat, Białystok
~małgorzata4

~małgorzata4

Według mnie naturalne suplementy diety to nic złego. Trzeba tylko wybierać te odpowiednie, które na pewno nam pomoga, anie odwrotnie. Ja mam swoją sprawdzoną firmę - Hepatica i zamawiam tylko od nich :)

~Marzena890

~Marzena890

Jak dla mnie naturalne suplementy to nic złego, ważne tylko aby sprawdzać wnikliwie skład, czy oprócz czegoś co jest naturalne, nie ma całej listy składników niezdrowych, np. talk, stearynian magnezu, itd.. W celu wspomagania odchudzania, ale także prozdrowotnie, np. antynowotworowo, przeciwzapalnie, przeciw wolnym rodnikom ja używam i szczerze polecam habaicynę. Jest to kapsułka, ze sproszkowaną papryką habanero i pierzgą pszczelą.

~zakręcona31

~zakręcona31

Jeśli naturalne - to zawsze na tak. Niestety takich certyfikowanych i w ogóle to "jak na lekarstwo". Może kilka firm jest rzetelnych, większość niestety zagranicą działa. Ale ostatnio obserwuję co raz częściej ekspansję na nasze tereny, pozostaje liczyć na to, że może i coś dobrego na odchudzanie u nas się pojawi :)

~kiniaminia

~kiniaminia

Ale najpierw sprawdź dokładnie z czego są. Jeżeli są naturalne to jak najbardziej można się wspomagać w diecie. Ostatnio modne są te na bazie jagód acai. Ale najważniejsza rada: czytać skład.

~zakręcona31

~zakręcona31

Nie wiem czy moda to najlepsze kryterium wyboru, ale w sumie z tego co o nich czytam to faktycznie w jakiś tam sposób powinny pomagać.

~majkae

~majkae

naturalne jak najbardziej tak, czyli te na bazie zielonej kawy jak iqgreen albo jakieś inne ale tylko naturalne.

~Daria.F

~Daria.F

Zobaczcie jak niewiele trzeba aby znowu cieszyć się zgrabną figurą.Wystarczy na stronie Foreverslim zamówić tabletki na całą trzy miesięczną kuracje.Brać systematycznie ,trzymać się zasad kuracji ,cieszyć się z każdego kilograma mniej.Moim zdaniem warto bo nie kosztuje to wiele pracy ani wysiłku.