Skocz do zawartości
Forum

Soki wyciskane czy z sokowirówki?


Gość Kasieks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sysuszek

Po pierwsze to miedzynarodowa firma ktora jest pionierem technologii slimakowej, te drozsze roznia sie od tanszych tak jak mowilem, materialem z ktorego sa zrobione, nie podgrzewaja soku podczas jesgo wysickania bo robia malo obrotow ok 40 na minute . Wszystkie witaminy, enzymy i mineraly zostaja w takim soku . Od siebie dodam jeszcze ze dzialaja duzo ciszej i dluzej od plastikowych podrabiancow a i gwarancje masz na 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Sysuszek

Mozna ale nie tylko, gwarancje rowniez maja te ktore kupisz w sklepach internetowych ktore maja z huromem podpisana umowe np. puregreen.pl . Pozatym ja bym nie ryzykowal kupowania na allegro i tym podobnych bo mozna sie odbrze naciac

Odnośnik do komentarza
Gość Sysuszek

Np. to ze internet cały roi się od podróbek i innych naciągaczy. Jest duzo taniej Chinszczyzny imitujacej orginaly ktorych po zdjeciu nie rozpoznasz, potem przychodzi ci taka do domu z plastikowym slimakiem ktory peka po trzech dniach. Zaplacisz za to 500 zł taniej a stracisz wszystko co wydalas i na dodatek wyciskarki miec nie bedziesz , decyzja nalezy do Ciebie , ja tylko ostrzegam :)

Odnośnik do komentarza
Gość grzywanna

Ja mogę polecić dwie firmy Kuvings i Hurom mam porównanie bo mam Kuvingsa a teściowa Huroma i stawiam je na równi. Obie są rewelacyjne i to są najlepiej zainwestowane pieniądze bo w nasze zdrowie. Jest dość duży wydatek ale zawsze możemy możemy zakupić na raty. Na stronie wycisnijsok.pl można poczytać o tych wyciskarkach ja tak wybrałam swoją.

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

zdecydowanie wyciskarka , gdyż takie soki są elementem terapii Gersona, notabene, którą usuwa się nawet NOWOTWORY.
Jeżeli cię to interesuje, to znajdziesz szczegóły na:
www.vademecum-zdrowia.cba.pl
Adres wpisz na górny pasek, bo okienko pośrodku "pulta się" i pokazuje nie to co trzeba, czyli jakieś bzdurne reklamy.

Odnośnik do komentarza

Zdecydownie lepsze są soki z wyciskarki'
wyciskarka nie mieli owoców ale je wyciska i tym samym nie niszczy wielu dobrych składników
sok mozna przetrzymywać w lodówce dłużej
soki są gęste i mają w sobie cząstki owoców
poza tym wyciskarka jest o wiele bardziej wydajna i zostaje w niej o wiele mniej odpadu niż w przypadku sokowirówki !

Jeśli szukacie przepisów na dobre soki, zerknijcie sobie tutaj:
https://www.eujuicers.pl/blog

Na stronie jest spora encyklopedia przepisów.

Odnośnik do komentarza

Tez sama robię soczki :), mam właśnie wyciskarkę wolnoobrotową Kuvings Evo820 PLus (kupiona w tym roku) i jest naprawdę świetna https://kuvings.pl/produkty/evo820pl/, z tej samej firmy mam też blender i także świetnie mi się sprawdza. Soki i smoothie wychodzą przepyszne, a sprzęty są naprawdę solidne, maja długa gwarancję i pracuje mi się z nimi niezawodnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...