Skocz do zawartości
Forum

jak scchudnac z brzucha


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 27 lat ,164cm,60kg.
Bardzo proszę o poradę nie stać mnie by iść do dietetyka dlatego pomyślałam ze na forum mi ktos pomoże. A wiec chodzi o to ze przytylam i zle sie z tym czuje. Zawsze wazylam 53kg a teraz moja waga wynosi 60kg. Bardzo proszę o poradę jak i co jeść i co zrobić by schudnąć z brzucha to moje marzenie. Błagam o pomoc. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Trzeba jesc witaminy Witaminy z grupy B, zwłaszcza cholina (witamina B4) i niacyna (B3, inaczej PP), są odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie układu nerwowego. Występują choćby w soi i właśnie w pieczywie z pełnego przemiału. Niedobór witaminy B3 powoduje m.in. osłabienie pamięci, kłopoty ze skupieniem uwagi i kojarzeniem, bezsenność. Osoby jedzące słodycze i pijące alkohol potrzebują jej 2-3 razy więcej niż wynosi norma.
Niacyna jest w tuńczyku, wątrobie, mięsie indyka, pełnym ziarnie zbóż, suchej fasoli i grochu, n, orzeszkach ziemnych (trzeba je właściwie przechowywać – wystarczy odrobina wilgoci, by uległy zakażeniu grzybkiem, który produkuje silnie rakotwórcze toksyny)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...