Skocz do zawartości
Forum

Co tydzień inna dieta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam pytanie czy jeśli co tydzien bede zmieniala diete to czy w taki sposob schudne ? Chodzi mi dokladniej o zmianę jadlospisu. Jadłabym codziennie te same posilki przez caly tydzien, a kolejny tydzien jadlabym inne.

Teraz moj jadlospis wygląda tak:

sniadanie: 50g platkow owsianych na wodzie + plaster jablka, jajecznica z 3/4 bialek i 1 zoltka
drugie sniadanie: serek wiejski light, chrupkie pieczywo/bulka pelnoziarnista + ogorek/papryka
obiad: 120g piersi z kurczaka(upieczona badz ugotowana), 50g ryzu + brokul/kalafior
podwieczorek: to samo co na obiad
kolacja: ryba(mintaj/dorsz) 150g (upieczone/ugotowane na parze)

Tak jadlam juz wlasnie przez tydzien. Nic nie podjadalam. Jedynie niestety raz pilam alkohol.:( Na kolejny tydzien znajdę na internecie nowy zdrowy jadlospis. Jak uwazacie? Czy taki sposob odchudzania bedzie dobry ? Bo brzydnie mi jesc w kolko tego samego, a jesc codziennie co innego wymaga poswiecenia duzo czasu na przyrzadzaniue posilkow, na co niestety nie mam zbytnio czasu.

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie slyszalam,zeby co tygodniowe zmienianie diety pomoglo schudnąc zwłaszcza jezeli nie ćwiczysz. No własnie nic nie wspomnialas o ruchu ,czy chodzisz na silownie albo czy uprawiasz dodatkowo systematycznie jakiś sport? Bo wiesz ze sama dieta malo co da.

Ja bylam na samej ścislej diecie okolo 3 miesiecy i schudlam jakims cudem niespelna 2 kg... ale to nic w porownaniu gdybym stosowala diete+ćwiczenia regularne, tak robie teraz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...