Skocz do zawartości
Forum

Odżywianie się 16-latki


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat 158 cm wzrostu i 60kg. To za dużo. Koleżanki są chude, a ja źle się przy nich czuje. Ostatnio zaczęłam się odchudzać i jadłam małe 3 posiłki dziennie . Od tygodnia przestałam i jem ok 3/4 posiłki dziennie i bardzo syte w dodatku pije mało płynów, ale nie umiem się sama racjonalnie odżywiać, bo raz jem 3 małe posiłki dziennie a raz potrafię się tak najeść ze jest mi nie dobrze. Nie umiem zrezygnować ze słodyczy-głownie czekolady. Jak się odżywiać prawidłowo?

Odnośnik do komentarza

wiem co czujesz miałam tak samo tyle samo ważyłam co Ty i mam taki sam wzrost oraz wiek . powiem Ci może jak ja się odchudzałam , przede wszystkim zaczęłam się zdrowo odżywiać jadłam 4 /5 posiłków dziennie i ćwiczyłam 3/4 razy w tygodniu efekty był0 bardzo szybko widać na początku trzeba troszkę cierpliwości. Daj sobie czas wszystko powoli nie musisz od razu rezygnować z wszystkiego małe kroczki .Proponuję jeść co tydzień coraz mniej słodyczy , mniej słódź herbatę nie jedz smażonego natomiast dużo warzyw i owoców. Jak masz jakieś pytania to śmiało chętnie pomogę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...