Skocz do zawartości
Forum

jak schudnąć zdrowo


Rekomendowane odpowiedzi

Mam niedoczynność tarczycy i lekką nadwagę. Właściwie dla mnie to dużo. Nie wyglądam jakoś okropnie, ale chciałabym ważyć tyle ile powinnam. Ważę 70 kg. Mam 163 cm wzrostu. Chciałabym ważyć 50-55 kg. Jednak jeśli chudnę to kilogram na kilka miesięcy albo wcale. Kiedyś ćwiczyłam regularnie 6 dni w tygodniu. Teraz mam na to mało czasu, ćwiczę 2-3 razy w tygodniu, do tego pracuje fizycznie na 3 zmiany i nie mam możliwości jadania regularnie. Mało co jem. Chciałabym wprowadzić w swoje życie nawyk zdrowego i regularnego jedzenia, jednak nie wiem do końca co powinnam jeść. Głownie o jedzenie chodzi. Bo ćwiczenia to już inna bajka.

Słyszałam, że przy niedoczynności tarczycy nie wszystko sprzyja chudnięciu. Czego powinnam unikać a czego nie?

Odnośnik do komentarza

Ja chcę zdrową dietę. A z tego co wiem, przy dużym wysiłku węglowodany jednak są potrzebne, w miej ilości wiadomo ale jednak.

Ja ćwicze 3 razy w tygodniu, jak mam wolne do 6 razy od godziny do góra dwóch. Dodatkowo pracuję fizycznie więc w anemię wpaść bym nie chciała. Chyba, że ktoś wie w jaki sposób zamienić węglowodany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...