Skocz do zawartości
Forum

Suplementacja witaminy D3


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem osobą aktywnie fizyczną, przede wszystkim na siłowni. Dbam o diete. Ostatnio zainteresowałem się witaminą D3, ale nie umiem znaleźć dobrego suplementu by uzupełnić tę witaminę naturalnie. Mój kolega polecił mi: http://freak-shop.pl/pl/p/PowerXsport-Power-D3-180-tabl./918 ale ma to aż 2500% minimalnej dawki co wg. mnie jest za dużo. Stąd pytanie czy jest to dobry dla mnie suplement? Jeśli nie to jaki inny? Moje dane: 17 lat (nie całe jeszcze) waga: 76kg wzrost: 183cm

Odnośnik do komentarza
Gość mama martynka

Witajcie, ja juz dawno zaczełam suplementację wit D i K swojego dziecka, głównie ze wwzględu na przypadki krzywicy u mojego dziecka. Ważne by te dwie witaminy dostarczac razem, ja znalazłam preparat KiD Vitum i gorąco polecam

Odnośnik do komentarza

filmik rzeczywiście wart uwagi:) polecam posłuchać tego i innych tego samego autora, w których tłumaczy dlaczego wraz z witaminą D3 powinno się brać K2.
Ja stosuję dvitum forte K2 , z witaminami w oleju lnianym

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Maria

Stosuję końską D3 razem K2 od 2 lat. Nic się złego nie dzieje. Kontroluję 25OH i wyniki nie wskazują na przedawkowanie. Te wasze informacje kolejny raz podważają wiedzę i umiejętności lekarzy, którzy leczą tzw. "niewyleczalne" i za karę pozbawiani są prawa wykonywania zawodu. Przykre to.

Odnośnik do komentarza
Gość Hue hue
10 godzin temu, Gość Gość Maria napisał:

Stosuję końską D3 razem K2 od 2 lat. Nic się złego nie dzieje. Kontroluję 25OH i wyniki nie wskazują na przedawkowanie. Te wasze informacje kolejny raz podważają wiedzę i umiejętności lekarzy, którzy leczą tzw. "niewyleczalne" i za karę pozbawiani są prawa wykonywania zawodu. Przykre to.

https://portal.abczdrowie.pl/przyjmowala-konska-dawke-witaminy-d-to-doprowadzilo-do-groznych-powiklan

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...