Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć PILNE !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam bardzo ważne pytanie... mianowicie tak jak w temacie czyli jak schudnąć w ciągu miesiąca 6/5 kg..
Za miesiąc jadę na wycieczkę więc chcę być "atrakcyjna" ;c a teraz mi zwisa lekko tu i tam... dzisiaj się załamałam jak mi spodnie pękły w okolicy ud jak za bardzo gwałtownie usiadłam ..... (rozmiar był 36, a normalnie w 38 się pakuje -..- różnie to bywa bo mam spodnie z rozmiarem 34 i są dobre o.O)
Moja waga to ok. 61/60 kg. podejrzewam że znowu przytyłam jakieś 2 kg to bd 63/62 kg...
Moja dieta wygląda tak : Nie piję napojów gazowanych (sztucznych) tp. coca cola, pepsi itp. (w ogóle), nie jem dużo słodyczy (odstawię bo bez nich przeżyję), jadam normalnie... nie jem chipsów (może trzy razy w roku) nie solę i nie słodzę kawy, herbaty.
Mam nietolerancję laktozy więc trudno mi znaleźć jakąś dobrą dietę... oczywiście będę ćwiczyć, mam zamiar wstawać o 5 rano i iść biegać chociaż nie wiem czy dam radę ;c... bo szkoła ;/ a mam zajęcia do 16 czasem ...
Błagam o jakieś przykładowe diety czy "haczyki" które przyśpieszają spalanie tłuszczu, wiem że będziecie pisać że efekt yoyo ale ja się go nie lękam bo mam zajęcie na całe wakacje i będę kontynuować zdrowszą dietę do końca szkoły :D !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...