Skocz do zawartości
Forum

Dieta dla 21 latki


Gość 21_latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 21_latka

Witam, jestem 21 kobieta i chcialabym zaczac jeść dietetycznie jednakze nie mam pojecia jak mogloby wygladac przykladowo 1 dzień z dietą... Niestety nie mam w tej chwili mozliwosci spotkania z dietetykiem choc planowalam taka wizytę. Czy moglabym dostac przykladowa diete na 1 dzien? (5 posilkow). Chcialabym przy tym schudnąc jakies 3 kg oraz zlikwidowac troche tluszcyku z brzucha. Czy bedzie to mozliwe tylko przy zmianie diety? Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jeżeli nadmiar tłuszczu nie jest zbyt duży wystarczą ćwiczenia fizyczne po pół godz dziennie a jeżeli chcesz jakaś dietę to wystarczy ograniczyć słodycze i jeść mniej smazonego

gdy sama byłam na diecie to stosowałam taki jadłospis (przykładowo oczywiście):
Śniadanie: kawa kanapka z chleba razowego z sałata i mięsem drobiowy
2 sniadanie: owoc
obiad: duża gotowana chuda ryba sałatka z sałaty i pomidorów
podwieczorek: sałatka owocowa
kolacja: serek wiejski i zielona herbata

nie wiem ile kcal ma ta dieta ale.mi przy ćwiczeniach pomogła

Odnośnik do komentarza
Gość skrzaaacik

Miałam problem z jakim boryka się większość kobiet.
Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały.
Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy,
utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo.
Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej wagi:)
Zażywałam też zieloną kawe max w tabletkach, świetnie niweluje łaknienie i pozwala wytrwać miedzy posiłkami :D

Odnośnik do komentarza
Gość 21_latka

Ogolnie rzecz biorac jestem szczuplą kobieta ale mam "Troche" tłuszczu na brzuchu i chcialabym sie pozbyc tylko tego.

1994-zakłopotana bardzo dziekuje wiem ze oczywiscie to taki przyklad. Mysle ze zaczne jesc w ten sposob a i tak pojde do dietetyka zeby ustalil mi diete indywidualną.

skrzaaacik tez wlasnie slyszalam o zielonej kawie tylko sie zastanawiam czy to naprawde brac i czy to ma jakis sens...

Odnośnik do komentarza

Przykladowy zestaw Dzień 1 :

SNIADANIE
Jogurt naturalny <2% tluszczu<br /> platki owsiane
otreby pszenne/zytnie

banan

II SNIADANIE
graham
szynka z kurczaka
ogorek
salata

LUNCH
pomarańcza

OBIAD
pierś kurczaka
ryz bialy suchy
marchew
pomidor

oliwa

PRZEKASKA
jabłko

KOLACJA
graham
ciemne pieczywo

rzodkiew
serek wiejski light

Wazne bys do tego nie podjadala i zero slodyczy ew kostka czekolady najlepiej gorzkiej ale nie codziennie. Gdybys pocwiczyla co najmniej pol h dziennie byloby SUPER i efekty po 3 tyg murowane nie liczac wiekszej dawki diety + cwiczeń:-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...