Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć ok. 20 kilogramów?


Gość doro1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 11 lat jestem kobietą.Przy wzroście 150 cm ważę 50 kiligramów.Bardzo chcę schudnąć.Co parę dni ćwicze brzyszki i kręcę hula-hop.Nie stosowałam diet.Jem bardzo mało.W mojej rodzinie nie było otyłości.Byłam u lekarza ale on mówił tylko aby ćwiczyć.Nie mam otyłości ale nadwagę.Rano zwykle jem jedną kanapkę z pomidorem obiady mam w szkole a na kolacje czasami nawet nic.Zazwyczaj jem owoce bo nie przepadam za warzywami.Pije wodę,herbatę i czasami soki owocowe.Nie choruje na choroby przewlekłe

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że Twoja dieta nie jest zła, zatem faktycznie musisz więcej ćwiczyć. Może zapisz się na basen albo biegaj z koleżanką - we dwie zawsze raźniej. Generalnie Twoje BMI jest w porządku, nie musisz i nie powinnaś się odchudzać.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie możesz schudnąć 20 kg. To jest stanowczo za dużo. Wchodzisz w wiek dojrzewania i Twoja figura będzie się zmieniać. Dlatego też Twój lekarz miał rację wystarczą tylko ćwiczenia. Przykładowe ćwiczenia, które spokojnie możesz wykonywać to: brzuszki, pajacyki, bieg w miejscu, skłony, skrętoskłony, przysiady, wymachy nóg i rąk, nożyce. Ćwicz 30 minut dziennie, a na pewno zobaczysz efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...