Skocz do zawartości
Forum

Jak odchudzić okolice podstawy penisa?


Gość Szalik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 17 lat, 178 centymetrów wzrostu, ważę 78 kilogramów. Staram się ćwiczyć codziennie, jeśli tylko pozwalają mi na to obowiązki ucznia. Robię pompki, przysiady, brzuszki, ćwiczę na stepperze: zajmuje mi to około 30 minut dziennie. Ogólnie rzecz ujmując odniosłem już duży sukces jeśli chodzi o odchudzanie i spalanie tkanki tłuszczowej, jednak jedno miejsce pozostaje dla mnie problemem, z którym nie potrafię walczyć. Mimo codziennych ćwiczeń i diet odchudzających nie mogę spalić tłuszczu w tym newralgicznym miejscu; ostatnio zauważyłem nawet pogorszenie się stanu tego obszaru, co bardzo mnie przygnębiło . Są to mianowicie okolice podstawy członka, pod brzuchem. Wygląda to okropnie i w dużym stopniu zmniejsza wizualnie długość penisa. Mam z tego powodu wielkie kompleksy! Co mam zrobić, żeby pozbyć się problemu? Jakie ćwiczenia wykonywać, jak jeść, żeby pobudzić i tą część mojego ciała do spalenia tłuszczu? Błagam o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że chodzi o podbrzusze. Na mięśnie podbrzusza dobre są nożyce i np. takie ćwiczenie, że leżysz na plecach i unosisz wyprostowane, złączone nogi. Możesz wykonywać powtórzenia lub unieść nogi na chwilę i potrzymać je, kiedy mięśnie są napięte i tak kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...