Skocz do zawartości
Forum

Stanie na rękach - PROBLEM Z WYBICIEM


Gość Shmia

Rekomendowane odpowiedzi

Koncze gimnazjum i wiekszosc dziewczyn od podstawowki umie stawac na rekach do sciany bez zadnych problemow. A ja chociaz sie bardzo staram i poswiecilam wiele godzin na niebezpieczne proby w domu, bardzo odstaje od innych. Podobno tylko raz dawno temu bylam blisko. Ktos mi mowil ze moje 170 wzrostu przeszkadza ale to chyba nieprawda. Wzmocnilam rece i robie juz 20 pompek a przed kilkoma tygodniami nie dawalam rady ani 1 (polecam 100pompek.pl) i jest lepiej. Jakos latwiej. Wiem ze reszta dziewczyn robi najwyzej 10 wiec uwazam ze na 100% nie w moich rekach problem.
Nogi? Co zrobić.? Super dunks 3 na skocznosc? POMOCY. Chce im pokazac po wakacjach! :@
Poziom mobilizacji/desperacji uwazam za wysoki.
Odnośnik do komentarza
Po pierwsze - by nauczyć się wybijać i stawać na ręce najlepiej jest... próby wybijania się i stawania. ;)

Po drugie - pompki NIE ĆWICZĄ rąk, a już na pewno nie w stopniu którym ty potrzebujesz. Za klasyczne pompki odpowiednia jest wytrzymałość klatki, w małym stopniu tricepsa i bark, oraz w malutkim - przedramienia.
Do samego stania na rękach potrzebne są najbardziej barki - im wyżej masz nogi tym odpowiednio bardziej je angażujesz. Ćwicząc pompki z nogami opartymi na np. łóżku czy niskiej ławie praca barków będzie większa.

Po trzecie - po co Ci to ? Znajdziesz dzięki temu chłopaka? Szacun wśród znajomych? Sam nie umiem stać na rękach, a co więcej, nie próbowałem. Nie potrzebne jest mi to do życia.
Choć, pewnie ambicja mnie kiedyś zje i postaram się zrobić pompki z tłowiem w pionie ;-)
Odnośnik do komentarza
Wieelkie dzieki Cainsw! Nareszcie. Nikt nie umial mi tak odpowiedziec.
Po co mi to? Zaden szacun oprocz wlasnego. Dla satysfakcji. Po prostu bede sie chwile cieszyla jak mi sie uda. Od zawsze to dla mnie niewykonalne wiec trzeba wreszcie sie pozbyc ograniczen:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...