Skocz do zawartości
Forum

Zacząć i SKOŃCZYĆ!!


Gość Oliviaa

Rekomendowane odpowiedzi

Haay :D
Macie jakieś skuteczne sposoby, aby zacząć ćwiczenia i ich nie przerywać od razu po paru dniach? Jak ja to zwykle robię.. Tak samo jest z dietą.. :/ . Uh! Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie schudne :no:
Odpowiadając pomożecie nie tylko mi ;D . Dużo dziewczyn ma z tym problem :D
Hehe, Z góry dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Jak coś, to co do diety to nie pomaga mi przyklejenie na lodówke zdj. ze szczupłą kobitką ;D.
I u mnie to działa tak, że myślę "ohh, jedna kostka czekolady mi nie zaszkodzi :)" *bierze jedną* "W sumie dwie też nie :)" *następną..* "A możee.. A wale to!" I wcinam całą czekoo :/ uhh.. :@ POMOCY! nie chcę się przemienić w beczkę pełną tłuszczu :no:
Odnośnik do komentarza
Gość tysia_90
Silna wola i tyle;) jak przemożesz się te 2 tyg z cwiczeniami to dalej bedzie to juz nawykiem. A jesli nie to kup droższy karnet na siłkę lub fitness i bedziesz cwiczyc bo zapłaciłas;) Wiem jak to jest bo sama kiedys zaczęłam Cwiczyć z silną wolą a teraz zdałam kurs instruktora fitness;)

Pamietaj jednak ze najlepiej ćwiczyć i ruszać się 2 h dziennie
bo po godzinie dopiero zaczynasz spalać tłuszcz;)

Lepiej iść 3x w tyg na 2-3h niz ćwiczyć codziennie 30-60 min
Odnośnik do komentarza
Ale masz jakies triki? Np. jakies specjalne myslenie? Wiesz o co mi chodzi ;D.
Wszystko oprocz silnej woli, bo to juz serio nie dziala xP ... Po prostu sobie mowie, "A dzisiaj nie pocwicze jutro cwicze wiecej." Ale jutro tez nie cwicze i potem rezygnuje :/ serio nie wiem juz co robic >.< ... = HELP
Odnośnik do komentarza
Gość tysia_90
Pomyśl ze zbliza sie lato i na plaży trzeba wyglądac;) Ja biegam 3-4 razy w tgodniu;) i ćwicze fitness;) ja zaczęłam od tego ze wydrukowałam sobie plan ćwiczen na brzuch i nogi i ćwiczyłam oglądając przy tym mój ulubiony serial;)
Odnośnik do komentarza
Ja mam sprawdzoną metodę - gdy ogarnia mnie chęć sięgnięcia po coś słodkiego to natychmiast włączam ( oczywiście gdy jestem w domu) jakąś stację muzyczną VIVĘ lub 4fun. Tam niemal w każdym teledysku są szczupłe dziewczyny i jakoś tak nabieram motywacji by wyglądać jak one. Nie polecam natomiast zdjęć modelek, jakoś podświadomie widząc te wystające kości nabieram chęci na łakocie;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...