Skocz do zawartości
Forum

Bieganie i brzuszek


Gość kinga_

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, moj pierwszy post, wiec witam wszystkich serdecznie :)

Mam taki problem, a konkretnie chodzi o moj brzuch. Lato sie zbliza duzymi krokami a mi ta czesc ciala zupelnie nie odpowiada. Zreszta w ogole chcialabym troszke schudnac. I pytanie do Was, jak biegac? Kiedy Biegac? Tak zeby te bieganie przyniosla jak najszybsze rezultaty. Nie chcialabym tez aby np nogi zbytnio sie umiesnily, chcialabym poprostu zeszczuplec, bez zadnych miesni, a slyszalam, ze bieganie te miesnie tez ksztaltuje.
Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Hm, bieganiem sobie super brzuszka nie wyrobisz. Zapisz się na siłownie i porób brzuszki na ławeczce, bedzie to bardziej wydajne.
Poza tym jeździj na rowerze, te ćwiczenie tez odchudza i ujędrnia :)
A najlepszym sposobem jest chyba dietka :)
Odnośnik do komentarza
Na brzuch i generalnie fajną budowę na lato to moim zdaniem najlepsze jest pływanie. Do biegania trzeba się przyzwyczaić a do pływania można się przełamać :), kwestia kolki to największy problem zazwyczaj.
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem czasem lepiej jest się wybrać na siłownię, bo wiem, że czasem, nawet jeśli postanowimy ćwiczyć to niestety brakuje nam motywacji do tego. Więc w takim przypadku dobrze byłoby się zapisać na zorganizowane zajęcia. ;)
ale też mnie się wydaje, że oprócz ćwiczeń dobrze by było stosować jakąś dobrą dietkę;)
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Ja chodzę do Fitness Parku na Mokotowie, zna ktoś ten klub? Fajne zajęcia tam mają, aerobik nawet do późna wieczorem. U mnie z czasem ostatnio coraz gorzej i nic nie zapowiada poprawy. Też tak macie? Co robicie, jak nie macie czasu ćwiczyć?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...