Skocz do zawartości
Forum

Parę pytań :)


Gość Oliviaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)
Jestem nowa i jak najbardziej mi się tu podoba :yes:
A więc przejdźmy do tematu.
Ogólnie mam trzy pytania :).

1.Otóż słyszałam, że jak np. kobieta ma trochę tłuszczyku i zacznie ćwiczyć mięśnie np. brzucha, tłuszcz nie zniknie, mięśnie brzucha będą, lecz nie widoczne przez ten właśnie tłuszcz zgromadzony na brzuchu.
Z mojego "doświadczenia", którego się nabawiłam czytając o tym podobnych rzeczach, wiem , że to pewnie dlatego, iż tłuszcz nie jest "rozbity" i trudno go się spala. Mam rację?
I wgl. czy to pierwsze o czym pisałam też jest prawdą?

2. Chciałabym też wiedzieć jak sie pozbyć zbędnego tłuszczu na brzuchu, jak go rozbić, aby szybko zniknął?
Domyślam się, że te ćwiczenia w artykule, który jest w dziale fitness (ćwiczenia na płaski brzuch) wzmacniają mięśnie brzucha, lecz czy to wystarczy, aby nie mieć dużego brzuszka? Aby nie było tłuszczu , a nie tylko poprawić sobie sprawność mięśni... :confused: Czy to rzeczywiście spali ten tłuszcz?! :uhoh:

3. Słyszałam rownież, że dopiero po 30 min. ćwiczeń organizm sięga po tłuszcz. Na począdku spala... sama nie wiem co :D . W każdym razie nie tłuszcz. To prawda?

Ale się rozpisałam :rol: Wiem , że dużo pytań, ale proszę o odpowiedzi, pomoc.
Z góry dziekuję :)
Odnośnik do komentarza
Gość stivi1995
I ja również witam i śpieszę z odpowiedziami :)

1.Jeżeli będziesz ćwiczyć , to tłuszcz będzie się spalał , najlepiej się o tym przekonać ćwicząc a6w . Mięśnie nie są widoczne dopóki , dopóty nie spalisz tyle tłuszczu ile potrzeba aby mięśnie były widoczne.

2.Masz rację , że ćwiczenia na płaski brzuch wzmacniają mięśnie brzucha , ale największe efekty ( moim zdaniem ) daje a6w , jednak to wymaga cierpliwości.

3.Na początku organizm spala glikogen , a później tłuszcz (albo same mięśnie jeżeli nie będzie miał czego spalać [ głodówka ] )

Mam nadzieję , że pomogłem.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...