Skocz do zawartości
Forum

Jak najszybciej schudnąć???


Gość Kasioolek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katerinka
Nie będę chyba w tym momencie oryginalna, ale dieta i ćwiczenia. Niestety nie da się szybko i trwale zrzucić kilogramów.

Wiem, bo sama przeszłam przez dietę kopenhaską, astronautów :D (serio:) :) :) ), głodówki, dieta bananowa, księżycowa... uch trochę tego było i tak rozregulowałam sobie metabolizm, że później chudłam dość wolno mimo tego, że bardzo dużo ćwiczyłam, więc raczej polecam odchudzanie z GŁOWĄ.. tak tak jak czytam, że Beyonce schudła 10kg w 10 dni, bo piła tylko wodę z cytryną , syropem klonowym i pieprzem cayenne to to jest porażka.... Na pewno w następne 2 tyg przytyła 15...

Dlatego polecam, odejmować delikatnie kalorie od naszego jadłospisu, np ok 200 tygodniowo aż dojdziemy do 1000kcal, większy skok czyl np. od razu na 1000 kcal powoduje zaburzenie gospodarki hormonalnej, pracy tarczycy, która zdumiona (taka mała personifikacja) nagłym brakiem jedzonka spowalnia metabolizm do granic możliwości. A tego nie lubimy..:yes:

No i pasowałoby trochę ruchu... heh, w sumie to co piszę to żadne nowości. Wszyscy teoretycznie wiedzą co robić, ale brakuje silnej woli i rozsądku.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...