Skocz do zawartości
Forum

6 weidera


Gość migotka21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość migotka21
witajcie. mam pytanie. czy 6 weidera pomoże mi spalic tłuszcz na brzuchu, boczkach i udach? a może sa jakies inne cwiczenia które pomogą mi schudnąć. mam 21 lat i ważę ok 62 kg przy 165 cm wzrostu. podkreślam że mogę robić wiele różnych ćwiczen, ale chce miec pewność ze na pewno mi pomogą. mogę robić cięzkie ćwiczenia, nie przeszkadza mi to. proszę o rade. z góry dziękuje
Odnośnik do komentarza
Gość gosiuuu17
witam.;)
mam dosc trudne pytanie i prosze o fachowa odpowiedz
od 8 dni cwicze szostke.powodem rozpoczecia jej jest moja faldka na brzuchu. ogolnie na calym ciele jestem szczupla i podobam sie sobie ale faldka na brzuchu dobija mnie i dlategi cwicze. od 7 miesiecy stosuje tabletki antykoncepcyjne,na ulotce jest napisane ze przy ich stosowaniu mozna schudnac, przytyc lub nic nie musu sie dziac. wg mnie ja przytylam ale dziwne ze tylko na brzuchu. moj partner twierdzi ze przytylam od nadmiernego jedzenia ale wczesniej tez jadlam bardzo duzo i nie tylam widocznie taka przemiana materii. no wiec zmierzam do pytania. jezeli moje przytycie spowodowane jedt hormonami wystepujacymi w tych tabletkach to czy rowniez w tym przypadku szostka mi pomoze, wkoncu to jednak hormony. moge cwiczyc a one i tak moga robic swoje, i nie chcialabym na marne cwiczyc:no:
przepraszam za dlugosc wiadomosci i z gory dziekuje za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Gość honeydaniels
Aerobiczna szóstka Weidera pomoże Ci spalić to, co chcesz spalić jak najbardziej, ale jest jeden warunek, a właściwie dwa. Po pierwsze nie można przerywać tego cyklu (jest mega ciężko i jak przerwiesz, to już nie wrócisz do tych ćwiczeń najprawdopodobniej. Przynajmniej ja tak miałam). Po drugie: trzeba się naprawdę przykładać do ćwiczeń. W każdym razie zadania są dla wytrzymałych, cierpliwych i o silnej woli, ja wymiękłam :)
Odnośnik do komentarza
te ćwiczenia stosuje się raczej na rzeźbę, czyli żeby brzuch był umięśniony, oczywiście pomogą one spalić tkankę tłuszczową, ale w minimalnym stopniu, jeżeli chce się schudnąć, to obok tych brzuszków trzeba robić ćwiczenia kardio, wtedy będziesz miała ładną sylwetkę :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...