Skocz do zawartości
Forum

osiągnęłam super kondycję. I co dalej?


Gość vave

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu zdałam sobie sprawę z tego, że muszę się więcej poruszać i sprawić żeby moja kondycja była lepsza. Stwierdziłam, że będę ćwiczyć. Na początku było ciężko, wiadomo, nie miałam jakiegoś wielkiego zapału no i nie wspomnę już o zakwasach... ale przeżyłam ;) Przez 3 miesiące brałam Bodymaxa w wersji sport żeby być bardziej aktywną. No i odstawiłam tego Bodymaxa. Siła nadal jest, kondycja super. Ale zastanawiam się czy nie powinnam łykać jeszcze jakiś witamin?? Tak dla pewności, że nie mam niedoborów itp?
Odnośnik do komentarza
Czy powinnaś zażywać suplementy to zależy od tego jak intensywnie ćwiczysz.

Jak średnio intensywnie to nie potrzebujesz wspomagania, ale gdy Twoje treningi są wyjątkowo ciężkie, to powinnaś uzupełnić elektrolity, które traci się z potem.

Mogłabyś spróbować takie tabletki rozpuszczane nazywają się Runner, są właśnie dla aktywnych fizycznie.
Odnośnik do komentarza
Gość flamasterka
Tez mi się wydaje, że wszystko zależy od częstotliwości ćwiczeń. Bodymaxa teraz odstaw, bo czytałam, że po 3 miesiącach tak trzeba, ale jakbyś kiedyś potrzebowała to możesz do tego wrócić. A tymczasem gratuluję uporu :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Szacunek dziewczyno! Pamiętaj żeby pić dużo płynów. ale jeśli czujesz się dobrze i wysiłek ci nie szkodzi, to nie bierz suplementów, co najwyżej jakieś witaminy. Jak organizm będzie czegoś potrzebował, to na pewno to poczujesz: najczęściej objawia się to sennością.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...