Skocz do zawartości
Forum

Czy to nie za późno?


Gość tysia_90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym się spytać co wy o tym sądzicie. Chciałabym zapisać się na jakies tańce (hip-hop, nowoczesny, salsa, albo taniec brzucha) tylko problem jest taki czy to nie za późno. Niedługo bede mieć 20 lat i na hip hop to chyba zapóźno. Taniec kochałam zawsze tylko do kjażdej szkoły miałam strasznie daleko, bo mieszkam na peryferiach miasta.
Drugi mały problem ze zawsze we dwoje raźniej... a ja nie mam za bardzo z kim iść zapisać się do takiej szkoły. Co myślicie o tym.?
Odnośnik do komentarza
Właśnie tylko zazwyczaj tzw."początkujące grupy" to zazwyczaj bardzo młode osoby... rzadko kiedy spotyka się grupy początkujące dla osób już pełnoletnich. Przynajmniej z ofert w moim mieście jest mało i najczęściej strasznie daleko od miejsca mojego zamieszkania, a niestety jeszcze nie jestem posiadaczką samochodu aby dojeżdzać. Więc chyba pozostała mi salsa..
Odnośnik do komentarza
Nigdy nie jest za późno :) Ja w porównaniu z Tobą jestem archaicznym dinozaurem, a właśnie zapisałam się na taniec, oczywiście do grupy typowo rekreacyjnej i przyznam, że jestem jedną z młodszych osób. No, startować w turniejach to już raczej nie będę, ale świetnie się bawię. Mieszkam w dużym mieście a i tu wcale nie jest łatwo znaleźć fajne miejsce. Koniecznie zapisz się, taniec bardzo poprawia kondycję fizyczną i samopoczucie. Oprócz tego biorę preparat zmniejszający uczucie stresu i zmęczenia (suplementymbm.pl) i czuję się super. Tysia – salsa jest super, nawet się nie zastanawiaj.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...