Skocz do zawartości
Forum

Która chętna?


Gość Claudia_3000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Claudia_3000
Czy jest jakaś chętna żeby zacząć razem ze mną odchudzanie? Wiadomo, we dwie raźniej ;] Mogłybyśmy zacząć w jakiś dzień i pisać tu co zjadłyśmy, ile schudłyśmy, ile jeszcze zostało do celu...
Motywować się nawzajem ;P
No więc która chętna???
Odnośnik do komentarza
No więc i ja się podłączam:)
Ważę 45-6kg i mam 160 wzrostu.
Chciałabym zejść do...hmmm...no na przykład...43-42kg. W każdym razie coś koło tego. Ale zacząć muszę od jutra bo dzisiaj najadłam się ciastek i różnych słodyczy...:( Te zrzucenie 2kg nie jest konieczne ale mogłabym troszkę schudnąć więc nie będę stosowała jakiejś drastycznej diety tylko wykluczę słodycze i troszeczkę ograniczę posiłki;)
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
ja waże niestety 63 (choc nie widac tego po mnie)
dzisiaj będę miała 5 dzień A6W i brzuch już prawie płaski ;D
Dzisiaj zjadłam jak narazie:
- 2 kromki chleba z keczupem
- 1 kromkę chrupkiego pieczywa
i wypiłam szklankę mleka. (to dobry sposób jak się ma napady głodu xP)
i juz nic dzis nie jem.
zazwyczaj nie jem nic po 15-16 ale dzis wytrzymam nie jedząc juz po 14 ;P
no i jeszcze a6w zrobię i pocwiczę ogolnie ;)
Odnośnik do komentarza
Jak ty dziewczyno tak wytrzymujesz nie jedząc nic po 14-15? Ja bym tak nie dała rady(gratuluję silnej woli;) ). Ja niedawno skończyłam A6W i naprawdę WARTO! Dlatego teraz biorę się za abs2. Jak narazie to dzisiaj zjadłam tylko miseczkę płatków z mlekiem(ale tych corn flakes a nie żadnych czekoladowych czy coś) ;)
Powodzenia życzę!
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
Ja dziś zjadłam tylko
- bułkę + plasterek chudej wędliny + plasterek sera

Jak wytrzymuję? Do tego można się przyzwyczaic a jak do tego pocwiczysz trochę tak o 16 to głod zniknie na jakas godzine a potem jak juz bedziesz tak glodna ze nie bedziesz mogla wytrzymac to radzę wypić szklankę gorącego mleka ;) (mozesz posłodzić 1 łyżkę cukru) Mi to bardzo pomaga i czuje się najedzona po nim ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
haha jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie xD bo wczoraj zjadlam troche wiecej niz zazwyczaj i mialam wyrzuty sumienia ale na kanapce był pomidor a potem piłam szklanke mleka i to chyba podzialalo troche przeczyszczająco xD
I dzis waze kg mniej znowu xD wiec teraz jest 62 juz ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...