Skocz do zawartości
Forum

Wielki problem...mile widziana rada od instruktora fitness


Gość Jelly

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni wieczorem z nadzieją na utratę kilku cm w łydkach biegam w miejscu, może się to wydawać śmieszne. Nawet z zakwasami to robię mimo bólu. I zauważyłam ostatnio że przybył mi cm w łydce. Czy mi poprostu spuchła, czy mięśnie mi się tam rozwijają??
proszę o rady, bo nie wiem czy kontynuuować ćwiczenia:confused:
Odnośnik do komentarza
no jak ktos umie cyztac po polsku t napisac chyba tez laska:rol: wyglada na to ze nie mialas nadmiaru tkaniki tluszczwej ktora biegajac bys spalila wiec dlatego miesnie ci rozrastaja. co do wyszczuplenia lydek to zamiast biegow w miejscu radze szybkie marsze. wiem z wlasnego doswiadczenia;)
Odnośnik do komentarza
Wybaczcie, że wtrące do tego tematu, ale mam podobny problem ;/ Jakiś rok temu chciałam schudnąc i zaczełam jeździc na rowerze stacjonarnych ( czasami udało mi się 4 godz bez przerwy) i na 4 czyli srednio-małym obciązeniu. Teraz mam w łydkach ponad 38 cm, a jestem niziutka 153 i brzydko to wygląda. Zamiast tłuszczu mam tam jeden wielki mięsien czy wiecie może o sposobach aby wysmuklic żeby byl bardziej owalny bo teraz mam praktycznie wręcz kwadrat kształt łydki i żeby zmiejszył mi się on tak, zebym mogła sobie chodzić w kozaczkach?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...