Skocz do zawartości
Forum

Figura X


Gość kamyczek123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamyczek123
Witam. Mam figurę klepsydry, i niestety problem z dobraniem odpowiednich ubrań:( Zupełnie nie wiem jak mam się ubierać. Do tego szerokie ramiona, bardzo krótka talia i bardzo szerokie biodra. Średniej wielkości piersi, i co jest moim kompleksem grube nogi :( Mamy lato, a ja jeszcze ani razu nie pokazałam się w krótkich spodenkach, podobno buty na obcasach wyszczuplają nogi, lecz często gram w kosza więc wole styl sportowy.
Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam:shy:
Odnośnik do komentarza
tez mam podobna figure i wierz mi ze wcale nie jest taka zla. hmm nie zabardzo znam sie na tym ale moge ci powiedziec w czym ja wygladam dobrze. z racji tego ze mam szeroki ramiona nosze sukienki na szerokich ramiaczkach bo cienkie ramiaczka "akcentuja" ramiona. chetnie ubieram luzne sukieneczki o ksztalcie trapeza. hmm nogi tak jak ty mam niezbyt zgrabne . chodzi glownie o uda. i tutaj tez ratuja mnie sukienki bo w nich nie widac ze mam grube uda. a ze mam niezbyt ladne kolana i zle sie czuje z golymi nogami to zakladam do sukieneczki leginssy.
co do tych butow na obcasie to rzeczywiscie optycznie wspuklaja sylwetke ale jesli ma sie krzywe nogi to nie wyglada to fajnie (wiem z doswiadczenia kolezanki). hmm co do ubioru takiego bardzie nacodzien i do szql to zazwyczaj zakladam ciemne rurki i dopasowana bluze ( majac szczupla talie moge zaszalec:lol: ). wiec tak ogolem. sylwetka klepsydry dobrze wyglada w trapezowych krojach, luznych sukienkach, tuniakch (ale wtedy dol musi byc dopasowany) oraz w dopasowanej gorze;)
troche pokrecilam ale iaczej wytlumaczyc nie umiem:lol:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...