Skocz do zawartości
Forum

Wyrzuty sumienia po posiłkach


Gość Asiulka1225

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asiulka1225

Mam na imię Basia mam 16 lat 173 cm wzrostu i ważę 63 kg . Mam pytanie w związku z tym z czy mogę się jeszcze odchudzać piszę jeszcze bo już się odchudzałam w przeciągu 6 miesięcy schudłam 30 kg tylko najgorsze jest to że nie mam jeszcze z tego satysfakcji wydaję mi się że nadal jestem gruba ! A najgorsze jest to że ważąc się rano ważę 63 - 62 kg a ważąc się w ciągu dnia ważę 65 czy to możliwe ? Nie wiem wkurza mnie to jak zjem coś albo się napiję i od razu moja waga się podnosi o 2 kg dlatego nie chcem jeść ale wiem że muszę . Ostatnio przez cały dzień zjadłam 3 gołąbki i przez ten cały dzień miałam wyrzuty sumienia że zjadłam tyle tłuszczu czy one są naprawdę tak bardzo kaloryczne ? Przeciez są gotowane ? Myślałam że po odchudzaniu będę już miała spokój z tym jedzeniem ale to nie mija wciąż uważam i wciąż chcem schudnąć bo wydaję mi się że jestem gruba wciąż przyglądając się w lustrze widzę tą samą grubą dziewczynę jaką byłam pół roku temu ! Z góry dziękuję ;)) I proszę o szybką odpowiedz ! ;)

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku to jest już problem psychologiczny i powinnaś na ten temat porozmawiać z psychologiem. Twoje BMI wynosi 21 i nie powinnaś już więcej się odchudzać. Może teraz lepiej popracować nad mięśniami? Trochę je wzmocnić? Może dzięki temu podniesie Ci się samoocena. Polecam siłownię, gdzie są przyrządy do wyrzeźbienia każdej części ciała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...